Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
  • Odpowiedz
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: Tylko że nie można, bo szczepionek nikt od dawna nie wpycha, lockdowny zniesione, o maseczkach zapomniano.

Oficjalnie to foliarze zbłaźnili się na maksa.
  • Odpowiedz
paszporty?


@Arizona12: były. Musiałeś mieć zaświadczenie o przebytej chorobie albo o tym, że się testowałeś w ostatnim tygodniu / dwóch tygodni (w zalezności gdzie chciałeś jechać).

smagać batem niezaszczepionych


@Panas: jeśli weźmiemy pod uwagę działania policji, to w sumie takie akcje miały miejsce

A wróciła normalność.


@Ranger: zaryzykuję stwierdzeniem, że pozorowana, tylko dlatego, że rozpoczęła się wojna i miliony Ukraińców, bez szczepionek, bez leczenia, bez testów, wjechali do kraju.
  • Odpowiedz
jak nie wystawiłeś nosa z domu przez 3 lata to rzeczywiście możesz twierdzić, ze paszporty w Polsce nie przeszły. Inaczej byś wiedział, ze sprawdzali w hotelach i nie dało się bez nich wylecieć z kraju (nie tylko na zachód).


@apee: generalnie masz rację, ale wyjechać dało się na luzie przez cały okres tej histerii - wystarczył pozytywny wynik testu zrobiony w fotoszopie. xD
  • Odpowiedz
Musiałeś mieć zaświadczenie o przebytej chorobie albo o tym, że się testowałeś w ostatnim tygodniu / dwóch tygodni (w zalezności gdzie chciałeś jechać).


@Krupier: No to chyba normalne na początku pandemii, by utrudniać rozprzestrzenianie wirusa
  • Odpowiedz
@Arizona12: nie mnie cytujesz mordo, ale jak już to zrobiłeś to odpowiem - nie, to nie było normalne bo i tak to nic nie dawało. Co z tego, że sobie zrobisz test dziś o 14 i wyjdzie negatywny skoro jest on ważny 72h czy ile tam w czasie których możesz się dziesięć razy zarazić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: pod wroclavia we wroclawiu byly raz kolejki na 200m bo wpuszczali ludzi po pokazaniu kosu qr, byly na wykopie zdjecia z tego wydarzenia. Takze to bylo, a ze bylo tylko niecaly tydzien po czym ogarnieto ze w polsce to bez sensu to nie znaczy ze powinnismy to wymazywac z historii^^
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: jak widzisz po komentarzach, niektórzy wciąż żyją w wyparciu. Tymczasem dane z Niemiec, USA i UK pokazują, korelację między wyszczepialnością na kowid, a wzrostem śmiertelności. Ale co tam, przecież na grypę też się ludzie szczepią, więc ogółem to nie ma tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@merciless85: A ile dawek przypominających na grypę wzięli ludzie w ciągu ostatnich 50 lat?

Gaslighting, co ma jedno do drugiego?
szpongiel - @wojtasmks: jak widzisz po komentarzach, niektórzy wciąż żyją w wyparciu....

źródło: gaslighting

Pobierz
  • Odpowiedz
pis to lewactwo ponieważ jak każdy przedstawiciel "right wing populists" się pogrążają jeżeli dać im okazję do rządzenia, ale głosujcie na dude bo lewak zostanie prezydentem! xD


@Deska_o0: PIS to partia lewicowo populistyczna z kilkoma niby konserwatywnymi elementami ale to nie jest jakiś ewenement. Na zachodzie było wiele partii socjalistycznych z poglądami narodowymi i konserwatywnymi gdy jeszcze klasa robotnicza była ich elektoratem. W pisie są oczywiście prawicowi posłowie i członkowie ale
  • Odpowiedz
  • 0
A ile dawek przypominających na grypę wzięli ludzie w ciągu ostatnich 50 lat? Taka specyfika tej konkretnej choroby wirusowej, a nie spisek Schwaba xD Ja wziąłem 2x Johnsona jak pisze @Deska_o0 i nic się nie stało. Więcej razy się musiałem szczepić na wirusowe zapalenie wątroby (3x dawki) jadąc na wakacje czy na kleszczowe zapalenie mózgu(3x dawki) bo często spaceruję po lesie.


@PfefferWerfer: Chłopie, jak napisałeś w 2021 roku że tą szczepionkę
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: Też nie umiesz znaleźć pracy, bo nie masz paszportu covidowego? Też widzisz te miliony ludzi umierających na szczepionki? Też widzisz kontrolę umysłów? Też widzisz szczepienia prenatalne? Też widzisz przymusowe instalowanie aplikacji na telefon? Też widzisz przymusowe lockdowny dla osób nie zgadzających się z rządem? Też widzisz 10 turę szczepionek?

Bo ja
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Jprdl... dawno tutaj nie wchodziłem i gdy widzę, że taki gówno wpis ma 500 plusów, to nawet nie żałuję.

Jak ty połączyłeś covid z jedzeniem robaków (zamiast jogurtów xD), to ja nie wiem. I nie chcę wiedzieć.

Albo po prostu nie załapałem ironii...
  • Odpowiedz
@wojtas_mks z czym szury miały rację? Miały być chipy, kody QR, paszporty covidowe, bez których nigdzie nie wyjedziesz/nie wejdziesz, no i sto obowiązkowych szczepień, a było zero. A no i ludzie dalej się rozmnażają, a mieli być bezpłodni.
  • Odpowiedz
  • 0
Miały być kody QR, paszporty covidowe, bez których nigdzie nie wyjedziesz/nie wejdziesz, no i sto obowiązkowych szczepień, a było zero.


@Shatter: To że to było na małą skalę zawdzięczasz szurom, Konfederacji, Braunowi. Tak w skrócie. PiS zesrał się bojąc się utraty elektoratu.

Ale wystarczyło przekroczyć granicę i pozostawało ci jedzenie z McDrive jedzone gdzieś na krawężniku, ale to trzeba czasem wyjść z piwnicy.
  • Odpowiedz