Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

4,5 roku temu wspomniałem Wam że prowadzę maly zakład elektroniczny zajmujący się montażem elektroniki i wiązek kablowych. Pomyślałem że trochę zaktualizuję te informacje. Zachęcam Was do przeczytania mojego pierwszego udzielonego wywiadu :) Wspominam tam nawet że jednego z moich pierwszych klientów znalazłem właśnie na Wykopie (ahh ten stary dobry wykop). To o Tobie mowa @atehxx ( ͡º ͜ʖ͡º)
Link do artykułu:
wywiad

Może z tej okazji jakieś #rozdajo? Ostatnio warunkiem było 500 plusów i do wylosowania było coś o wartości 50zł. Wiadomo, inflacja więc może podniesiemy wartość do 100zł za 1500 plusów?

#rozdajo #pokazmorde #biznes #firma #elektronika #januszex #chwalesie
  • 29
@Cztery_Znaki Gratulacje! Fajnie spelniac swoje cele i rosnąć. Działam w Twojej branży, podrzuć proszę jakiegoś maila na priv może uda się coś podziałać i wymienić się kontaktami. Powodzenia!
@atehxx No z tym prezesem to ich poniosło :D rozwija się coraz prężniej :) i jakby nie patrzeć, Ty się do tego przyczyniłeś :P dalej działasz w branży? coraz częściej przychodzi mi na myśl powrót do montażu prototypów i małych serii ;-)
@Cztery_Znaki: No to miło mi, choć nie do końca widzę jakiś swój większy udział :P Chyba że chodzi Ci że przemęczyły Cię nasze LEDy i potem wolałeś skupić się na wiązkach a to Ci na dobre wyszło? :P
Mieliśmy potem jeszcze kilka produkcji, tak w sumie z 1000 płytek wyszło, chińczyk składał skoro u Ciebie się nie udało. Obecnie niewiele w hardware robimy, ja już z rok nic.
4,5 roku temu wspomniałem Wam że prowadzę maly zakład elektroniczny zajmujący się montażem elektroniki i wiązek kablowych.


@Cztery_Znaki: Ile kosztowało cię założenie tego biznesu 500k czy mniej?