Wpis z mikrobloga

Zmiany, zmiany, zmiany
Jak może już ktoś zauważył aplikacja "delikatnie" się zmieniła.
Kalkulator staje się oficjalnie platformą komercyjną (brzmi to strasznie).
Z czasem nasz serwis, który pomagał zaoszczędzić czas na rozliczaniu podatków nam i innym użytkownikom, rozrósł się i wymaga aktywnego i ciągłego wsparcia, które wykracza poza ramy dodatkowego zajęcia po godzinach. W międzyczasie nawiązaliśmy również współpracę z kancelarią podatkową, która pomogła nam z weryfikacją poprawności naszych wyliczeń.
Chcemy Wam podziękować za dotychczasowe wsparcie, które motywowało nas do rozwoju projektu przez niemal 3 lata.
W najbliższym czasie będziemy publikować (tak, wiem. Wreszcie @NCindex-15procent xD), w których będę chciał losować darmowe pakiety.
Przy czym chyba przez zmiany w API nie działa mirkolosowanie. Jest jakaś przejrzysta alternatywa?

Nie ulega zmianie moje wsparcie jak dotychczas na mirko!
Ale odpisywać na mirko będę tylko 22 bo w zeszłym roku zdarzało mi się odpisywać o 3 w nocy i w maju byłem już ledwo żywy.

Wśród Was jest też wiele osób wspierających nasz poprzez Patronite/BuyCoffee, dla tych osób (w zależności od wysokości wsparcia) przewidujemy gratyfikacje. Napiszcie do nas najlepiej na maila dając znać z jakiego maila nas wspieraliście. Mamy zestawienie wszystkich historycznych "donejtów" i tam was znajdziemy :)

#kalkulatorgieldowy #gielda #podatki #pit38
  • 16
@kalkulatorgieldowy:
Dobrze, że przygotowałem sobie już rozliczenie w styczniu, bo bym się #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z czasem nasz serwis, który pomagał zaoszczędzić czas na rozliczaniu podatków nam i innym użytkownikom, rozrósł się i wymaga aktywnego i ciągłego wsparcia, które wykracza poza ramy dodatkowego zajęcia po godzinach


To zostaw starszą, nieaktualizowaną wersję dla mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kalkulatorgieldowy: dodajcie wczytywanie raportu XTB to parę stów trafi do Was zamiast księgowej, mam pozycje które nie wrzucą w swój PIT-8C i to zmusza mnie do pomocy z zewnątrz. Patrząc na ilość osób, które dołączają do tego DM i później będą miały problemy z rozliczeniem, to kasa Wam ucieka.
@kalkulatorgieldowy: gratki za zrobienie z tego biznesu, niech się kręci. Pamiętam jak startowałeś z tym serwisem kilka lat temu, wyglądał znacznie inaczej.

Jako, że cebula jest trochę we mnie, to podbijam z pytaniem o tańsze pakiety ;) Da się coś tutaj ugrać?
Zdecydowanie brakuje czegoś pomiędzy pakietem darmowym (20 transakcji) a pakietem podstawowym (1000 transakcji).

Ewentualnie zwiększenie darmowego pakietu np. do 50 transakcji na pewno pomogłoby wielu mirkom. Sam wcale nie
@eDameXxX Co do cennika to my oferujemy do 1000 transakcji za 150PLN natomiast konkurencja (w kryptowalutach) do 200 transakcji za 300PLN więc nie uważamy, że jest ona wygórowana w stosunku do pracy, którą wkładaliśmy i nadal wkładamy w projekt :)

Możesz napisać do mnie na priv i może coś ugramy ;)