Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
Jeden różowy pasek napisał do mnie na fb, by się "internetowo zaprzyjaźnić", a w zasadzie przekazywać nowinki z tindera, bo znajomi z realu przekazywali zbyt mało atencji. Zgodziłem się i dzięki temu zyskałem pewne rozeznanie w umyśle na pierwszy rzut oka białowłosej z aparycją i trochę charakterem szarej myszki +/- 6/10. Co ważne - nie okazywałem zainteresowania (samorozwój ważniejszy), ale potrzeba atencji p0lki przybierała monstrualne rozmiary. Mniejsza. Okazało się, że była to istota pozbawiona jakieś większej kultury (bo jak określić sytuację, gdy po podwyżce ktoś zwraca się do szefa o dodatkową toalet, bo cyt. "nie ma się gdzie wysrać"), nie rozumiejąca nieco bardziej skomplikowanych żartów itd.
Ale przejdę do meritum. Twierdziła chociażby, że wygląd fizyczny nie gra roli, ale zarazem przesyłała zdjęcia typowych chadów z np. własną firmą w wiadomościach wykazując zainteresowanie nimi. Z jednej strony trochę zrozumiałe, ale z drugiej skoro nie gra to roli to dlaczego tylko tacy? Jak widać charakter jest ważny, ale tylko wtedy, gdy spełnia się odpowiednie wymogi wizualne.
Ale najlepiej było, gdy zapytała mnie o seks xD
Fragment konwersacji poniżej. Zdziwienie, że go nie uprawiałem. Moje argumenty - jestem brzydki i według mnie niski (176cm), a to wszystko okraszone szczyptą mocno zaniżonej samooceny. Jej odpowiedź? Zero zrozumienia, sławnej kobiecej empatii, jakieś dyskusji tylko zrzucenie tego na fora dla samców alfa (osobiście gardzę takimi miejscami). Następnie zwróciłem uwagę, że kobiety interesują się stanem zamożności potencjalnego partnera (nawiązanie do dyskusji pod filmikiem Masnego, gdzie wprost mi to witaminka napisała) - odpowiedź: #!$%@? podejście do życia i jakieś #!$%@? o ładowaniu energii i unikanie kontynuowania dyskusji, by zła energia się szerzy!
Po tej dziwnej znajomości doszedłem do prostego wniosku. Jeśli tak wygląda polska szara myszka lub ktoś zbliżony do niej do pasuję. Hipergamia, brak empatii, cringe zachowania, chore zabieganie o atencje - to najlepiej podsumowuje znaczną część dzisiejszych przedstawicielek tego oplutego przez boga i wypeklowanego przez diabła (że aż wnętrzności bolą!) narodu. Doprawdy wolę już żyć jak eremita i błądzić po lesie półnago w podartych szatach, niż tracić czas na poszukiwanie jakieś szarej empatycznej p0lki, bo prędzej można mieć 10 razy pod rząd szczęście w hirkach 3 niż poszukiwania zakończyć sukcesem
Muezzinzade - #blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
Jeden różowy pasek na...

źródło: IMG_20230212_034306

Pobierz
  • 25
@Muezzinzade: a po co ci jakieś internetowe przyjaźnie z kobietami? Dziwne, że się zgadzasz na takie chore układy. Skoro już do ciebie napisała, to powinieneś spytać czy się możecie spotkać i pogadać. Jeśli nie, to od razu się odciac. Takie dziwne internetowe znajomości, to strata czasu. Nie wiem czego szukała ta dziewczyna.
@typowyWykopekMizogin: @DzazesOrozes
W głowie wykopka incela byle co może zaraz popaść pod hipergamię, brak empatii czy zabieganie o atencję, wystarczy że różowa w tramwaju spojrzy się na twarz incela niechcący poszukując swojego znajomego o którym się że jedzie tym tramwajem bo się umówili a zranione ego wykopka zaraz wymyśli teorię pod to wydarzenie czyli np ból doopy że usiadła koło Chada oskarka z kwadratową szczęką a na niego tylko spojrzała i