Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: W sensie te żarty z pedofilii to jest klasyk, tak? Hehe ośmioletnia dziewczynko "wyliżę ci stopy i spuszczę ci się na twarz" ????? To podchodzi pod kodeks i powinno być zdjęte z YT. Mega beka jakby pod twoją postać ktoś zrobił taką parodię, albo twarz twojej siostry czy córki. No spróbuj się nie zaśmiać challenge. Kto to plusuje, co wy macie w głowie? Nie rozumiem
@Chilli_Heatwave: #!$%@? klasyka, wychowałem się na tym, pamiętam do tej pory jak kisłem z tego mając gdzieś chyba 9-10 lat, to był taki zakazany owoc oglądany gdy nikogo w domu nie było xD masz może jeszcze przeróbkę z kubusiem puchatkiem?
@Chilli_Heatwave: obejrzałem to pierwszy raz jakoś w 2002 albo 2003 roku, będąc jeszcze w podbazie. Od tamtej pory to klasyk internetu, podobnie jak parodia Kubusia Puchatka, którą znam na pamięć. W Borewiczu niektóre teksty są już kultowe, a i do mojego języka potocznego przeszły wybrane powiedzonka:
1. "No Mercedes się nadaje, konkretny" - gdy ktoś znajomy zajedzie autem tej marki, a gdy z nim jadę to czasem "udaję, że rozmawiam przez