Wpis z mikrobloga

@Paayor: taniej wyjdzie jezdzic do konca, kupic 'nowy' jak ten padnie ;) Wciaz, ze starych beemek e36, e46 i e39 to mimowszystko tania zabawa (no chyba, ze kupisz szrota, to wtedy co innego xD). Sam mam 23 latka i 25 latka, ale oba E39. Szkoda, ze e38 ma drogie czesci, bo zdecydowanie bym probowal pojsc w ta strone, przepiekne sa.
@krolcz: Nie da się zmienić panewek bez przeglądu i rozbierania reszty silnika, bo musisz zdjąć głowicę itd. To tak jakbyś chciał kupić płyty GK bez stelaża i mówił, że przecież płyty są tanie, więc co mnie obchodzi stelaż i jego wypełnienie.
bo musisz zdjąć głowicę itd


@Paayor: zdjąć głowicę do wymiany panewek? Bredzisz. Powtórzę jeszcze raz: subOP pisał o cenie panewek, nie o remoncie motoru. Jak pojedziesz do warsztatu i powiesz "wymieńcie panewki" a oni zrobią pełny remont silnika to będzie zupełnie co innego. Tak samo jak te płyty GK- strasznie kretyńskie porównanie bo tak, płyty są tanie, jak ktoś kupuje same płyty.
Jak ktoś nie potrzebuje stelażu bo będzie np. je
@krolcz: idź do jakiegokolwiek warsztatu na samą wymianę panewek bez szlifowania wału i zapytaj się o jakąkolwiek gwarancję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ja się będę ze specjalistą kłócić
@Paayor: A co ma cena panewek do wymiany panewek? Po pierwsze- jak ktoś chce wymienić same panewki bez gwarancji- jego prawo. Nie rozumiem czemu dorabiasz jakieś dodatkowe warunki brzegowe. Jak ktoś chce wymienić ze szlifem wału- wymieni ze szlifem wału i za to też zapłaci. Natomiast cena panewek= cena panewek. Nie wiem ile razu można tłumaczyć jedno i to samo. Weź przeczytaj post subOPa i nie było tam NIC o remoncie