Wpis z mikrobloga

Zawsze mam mega beke z lasek i ich idiotycznych sygnalow podprogowych dlatego mam do was male info. Nikt z facetow sie nigdy nie domysli co wasze glupkote, niezrozumiale gesty oznaczaja. Baba mysli "ojejej przeciez ja mu sie prawie podalam na tacy tym gestem przeciez kazdy by sie domyslil ze jak podrapie sie lewa reka za prawe ucho to wiadomo, ze oznacza to, ze chce z nim isc na randke". Po to pan bog dal nam jezyk w gebie zeby z niego korzystac a nie robic jakies debilne podchody. Nikt normalny nie bedzie marnowac czasu na te wasze kretynskie gierki i zabawy w ciuciubabke. Zabawne, ze jak tak to morda wam sie nie zamyka i o #!$%@? to bedziecie mielic tymi ozorami bez przerwy ale juz jak trzeba faktycznie w waznej sprawie uzyc narzadu mowy to juz niestety wy tego nie potraficie robic xD
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 53
@uprzejmykotbehemoth: jakie zdobywaja? Wy to wymagacie niestandardowych super wypasionych elaboratow z zagadaniem bo na zwykle "hej co tam?" to nie odpusuje (tak ma wiekszosc swin w opisie na tinderze" ale juz same do czada 10/10 jak juz zdobędzie sie cos napisać to będzie to właśnie nudne "hej co tam?". No ale wiadomo wy jak pierwsze napiszecie to trzeba skakac do nieba nawet jakby to bylo tylko wyslanie emotki. Facet za to
@Mirkova: no to trudno ja w takim razie z rywalizacji krecenia break dance na #!$%@? dobrowolnie rezygnuje i nie bede sie upokarzal przed rozowa bawiac sie w te wasze glupie gierki. Niech sie inni bawia mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)