Wpis z mikrobloga

Zawsze mam mega beke z lasek i ich idiotycznych sygnalow podprogowych dlatego mam do was male info. Nikt z facetow sie nigdy nie domysli co wasze glupkote, niezrozumiale gesty oznaczaja. Baba mysli "ojejej przeciez ja mu sie prawie podalam na tacy tym gestem przeciez kazdy by sie domyslil ze jak podrapie sie lewa reka za prawe ucho to wiadomo, ze oznacza to, ze chce z nim isc na randke". Po to pan bog dal nam jezyk w gebie zeby z niego korzystac a nie robic jakies debilne podchody. Nikt normalny nie bedzie marnowac czasu na te wasze kretynskie gierki i zabawy w ciuciubabke. Zabawne, ze jak tak to morda wam sie nie zamyka i o #!$%@? to bedziecie mielic tymi ozorami bez przerwy ale juz jak trzeba faktycznie w waznej sprawie uzyc narzadu mowy to juz niestety wy tego nie potraficie robic xD
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 53
@PawlaczBorzy: nie no maja np przy rozmowie przy barze niby niechcacy kladzenie reki na udzie, ciagle przyblizanie sie ,lub jak laska jest na chacie i nie siedzi tylko sie roklada na sofie jak zaba na lisciu to wiadomo co jest piec,ja tam umiem rozczytywac :D
@TestoDepot nie chodzi o jakieś magiczne cuda, tylko chociażby to ze często nie mówimy wprost czego oczekujemy, tylko czekamy aż się domyślicie. Rzucamy drobne sugestie, obserwujemy czy sami wysilicie się na jakieś miłe gesty w nasza stronę. Mało kobiet powie tez wprost że jej się podobasz, ale będzie okazywać zainteresowanie, będzie chętnie słuchać o twoich sprawach, pozwoli sobie na drobne gesty okazujące czułość.
@Mirkova @JulianGangol Haha, tak mają powodzenie. Mają, bo się podobają fizycznie i zazwyczaj taki gościu to wie. Brzydki mężczyzna nie odczytuje sygnałów niewerbalnych, że jest zainteresowana nim kobieta, ponieważ ich nie otrzymuje. To jest bardzo proste, jesteś brzydki w tym często wystarczy być niskim i nie masz powodzenia. Poza tym laski zagadują do przystojnych i to bardzo często. Nie werbalne sygnały w tym np. kręcenie włosów są najczęściej połączone z werbalnymi sygnałami
Nie ma czegoś takiego jak "znaki" od kobiety xD Albo się jej faktycznie podobacie i laska zrobi wszystko, żebyście się o tym dowiedzieli, albo się jej nie podobacie i nadinterpretujecie zwyczajne gesty i zachowania xD


@PawlaczBorzy:
Jak jesteś przeciętny i gorzej to faktycznie w twoim świecie coś takiego może nie istnieć
@JulianGangol:

XD

Wystarczy was o coś zapytać, szczerze powiedzieć że się nie ma na coś ochoty czy zwrócić uwagę gdy robicie coś źle, prosto z mostu, to jest taka obraza majestatu i Trzaskowski doopy, że trzeba was przepraszać za to, że się było złą za pozostawiony w zlewie bałagan. Wam nie można, nie da się i chooy, powiedzieć czegokolwiek wprost, trzeba to robić naokoło, nawijając makaron na uszy.

Myślisz że ja