Wpis z mikrobloga

Hej w związku z tym, że zbliżają się Walentynki postanowiłam umówić się z jednym z plusujących ten wpis Mirkiem (koniec z Tinderem) - mile widziane okolice Warszawy
Cel to przede wszystkim poznanie kogoś.
Chętnych zapraszam do plusowania, czas do 12 lutego do godziny 20:00, potem zrobię losowanie!
Dla potwierdzenia podzielę się później zdjęciem ze spotkania!

#randkujzwykopem #zwiazki #relacjemiedzyludzkie #rozowepaski  #niebieskiepaski #warszawa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
@zwyklyczlek: No jak nie, dajesz w prawo osoby które Ci się podobają z wyglądu a później poprzez pisanie weryfikujesz właśnie wiedze, zainteresowanie, poczucie humoru.


Bzdura. Kobieta podświadomie uważa gościa z dobrą mordą jako gościa z poczuciem humoru i resztą.

Tak samo może się spodobać ktoś średnio atrakcyjny aby miał to coś, różne rzeczy się podobają, sylwetka, zarost, twarz, oczy, tatuaże, cycki, tyłek, no ale musi mieć to coś w wyglądzie co
@tbhilt:

Bzdura. Kobieta podświadomie uważa gościa z dobrą mordą jako gościa z poczuciem humoru i resztą.

wyjdź z blackpilla to przekonasz się, że tak nie jest

Jakby każdej kobiecie zmyć makijaż to takie piękne to one nie są

Widać gdy kobieta ma makijaż, więc chłop może sobie wyobrazić mniej więcej jak wygląda bez niego
@panthererose: wyjdź z blackpilla to przekonasz się, że tak nie jest


Taka prawda. Ile już było fejk kont i wałkowania w kółko tego samego każdego dnia, a Ty mi piszesz, że rzeczywistość nie jest rzeczywistością. Pasuje z tego wątku, za duże stężenie naiwności i przeinaczania realiów.

Widać gdy kobieta ma makijaż, więc chłop może sobie wyobrazić mniej więcej jak wygląda bez niego


takbyło.jpg
@tbhilt: Piszę serio, przecież sam napisałeś, żeby o to zapytać. Zdarzało mi się zaczepiać ludzi w internecie, którzy mieli te same hobby, ale ot tak po prostu, bez romantycznych zamiarów. Dlatego nie mam pojęcia, jak miałoby to wyglądać, gdybym takie zamiary miała. Ale dobra, przeczytałam teraz Twój ostatni komentarz: "Kobieta podświadomie uważa gościa z dobrą mordą jako gościa z poczuciem humoru i resztą" i w sumie nie odpisuj, bo nie wezmę
Odpowiada miło i grzecznie, riposty są cięte, lecz nie chamskie, inteligencja w wypowiedziach widoczna, ma poczucie humoru i dystans do siebie, chociaż wyczuwa się lekką determinację... Nie wiem, jak Wy, ale ja bym brała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@panthererose: wszystko fajnie ale nawet nie napisałaś ile masz mniej więc zakładam że ok 20-23, jest to istotna informacja tak jak miejsce zamieszkania (bardziej bym powiedział.), bo odległość choćby na 1 randkę da się przeskoczyć a wątpię, że umówisz się 38 latkiem nawet z czystą kartą.

Jak ktoś potrzebuje kobiety/faceta 9 lub 10 na 10 w kwestii wyglądu do odczuwania pociągu seksualnego (bo te osoby dostają lajki od różowych) to gratuluję