Wpis z mikrobloga

Hej w związku z tym, że zbliżają się Walentynki postanowiłam umówić się z jednym z plusujących ten wpis Mirkiem (koniec z Tinderem) - mile widziane okolice Warszawy
Cel to przede wszystkim poznanie kogoś.
Chętnych zapraszam do plusowania, czas do 12 lutego do godziny 20:00, potem zrobię losowanie!
Dla potwierdzenia podzielę się później zdjęciem ze spotkania!

#randkujzwykopem #zwiazki #relacjemiedzyludzkie #rozowepaski  #niebieskiepaski #warszawa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
@zwyklyczlek Tinder to aplikacja, gdzie różowe wybierają najlepszy materiał genetyczny z możliwych. Nie liczy się wiedza, inteligencja, zainteresowania tylko i wyłącznie wygląd.
Różowa będzie wybierać tych do których podbijają inne różowe. to jest błędne koło, ona będzie traktowana jak zabawka do zabawy bo gość ma też inne. Jak ona szuka miłości na aplikacji do zabawy no to nie mam pytań.

Jak ktoś potrzebuje kobiety/faceta 9 lub 10 na 10 w kwestii wyglądu
@panthererose: Różowe też mogą plusować? Nigdy nie byłam na randce z kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

prześledz jakichś Mirków którzy interesują się twoimi tagami i zagadaj a nie robisz targ niewolników


@TheOneWhoKnocks @tbhilt A skąd ma wiedzieć, które mirki są wolne, z jej okolic i mają ochotę na nową znajomość albo czy w ogóle kogoś szukają? Zagadywanie do ludzi, którzy mają te same hobby czy poglądy, to