Wpis z mikrobloga

Hej w związku z tym, że zbliżają się Walentynki postanowiłam umówić się z jednym z plusujących ten wpis Mirkiem (koniec z Tinderem) - mile widziane okolice Warszawy
Cel to przede wszystkim poznanie kogoś.
Chętnych zapraszam do plusowania, czas do 12 lutego do godziny 20:00, potem zrobię losowanie!
Dla potwierdzenia podzielę się później zdjęciem ze spotkania!

#randkujzwykopem #zwiazki #relacjemiedzyludzkie #rozowepaski  #niebieskiepaski #warszawa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
@KrzysztofMickiewicz: ale ja broń boże nie mówię, że wszyscy partnerzy są źli. Poznałam wielu fajnych chłopaków na Tinderze, z którymi najzwyczajniej w świecie nie kliknęło. Tak jak pisałam wcześniej spotkanie z Mirkiem jest podyktowane ludzką ciekawością.
@panthererose

Ile masz lat? Jak wyglądasz ? Nie masz nadwagi?
Ile masz wzrostu ? Jakie masz zainteresowania? Jaką masz pracę i wykształcenie? Jak wyglądały relacje w twoim domu rodzinnym? Była to pełna rodzina? Chcesz mieć dzieci? Uprawiasz seks na pierwszej randce? Ile masz za sobą randek z tindera i ile związków?
Omg, wypowiedzi niektórych są tutaj przedziwne... Może i jest to casting ala chińczyki (tam kobiety odstawiają coś takiego) ale skoro choć jednemu pechowcowi (co jest nieśmiały i nie umie w gadki irl) się poszczęści i będzie miał udany dzień to co z tego? Jesteście aż tak zalani żółcią w tym swoim przegrywie, że już z góry zakładacie na widok takiego "ogłoszenia" jakąś puszczalską urwę co ma dość tindera i szuka wrażeń ekstremalnych