Wpis z mikrobloga

Hej w związku z tym, że zbliżają się Walentynki postanowiłam umówić się z jednym z plusujących ten wpis Mirkiem (koniec z Tinderem) - mile widziane okolice Warszawy
Cel to przede wszystkim poznanie kogoś.
Chętnych zapraszam do plusowania, czas do 12 lutego do godziny 20:00, potem zrobię losowanie!
Dla potwierdzenia podzielę się później zdjęciem ze spotkania!

#randkujzwykopem #zwiazki #relacjemiedzyludzkie #rozowepaski  #niebieskiepaski #warszawa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 177
@panthererose: 40 wykopkow gotowe brac w ciemno co bozia da (pewnie relnie z 2 kliknelo z potencjalnym zamiarem, ze gdzies sie wybiora jesli "wygraja")

ogolnie to chyba jakas odwrocona logika - baba, ktora chce wylosowac faceta przejawiajacego cechy niepozadane u partnera

mowilem ci - idz na miasto i jesli jestes atrakcyjna to ktos podbije, a przynajmniej od razu widzisz czy ci sie podoba
ewentualnie randewu z terapeuta, bo ci psycha siada
@tbhilt: dlaczego patrzysz 0 1 ?

Nie liczy się wiedza, inteligencja, zainteresowania tylko i wyłącznie wygląd.


No jak nie, dajesz w prawo osoby które Ci się podobają z wyglądu a później poprzez pisanie weryfikujesz właśnie wiedze, zainteresowanie, poczucie humoru.

Jak ktoś potrzebuje kobiety/faceta 9 lub 10 na 10 w kwestii wyglądu


Tak samo może się spodobać ktoś średnio atrakcyjny aby miał to coś, różne rzeczy się podobają, sylwetka, zarost, twarz, oczy,
@panthererose: strach plusować, a co jak zostanę wykorzystany. A co tam zaryzykuję, najwyżej umówimy się na teamsach, nie będę do żadnej Warszawy jeździł. No chyba, że ty przyjedziesz do mnie, ale wtedy mniejsza szansa, że mnie wykorzystasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)