Wpis z mikrobloga

W skrócie. Mam traumę i postanowiłem spróbować #mdma aby sobie z nią poradzić.
Dziś był to też mój pierwszy kontakt z z tą substancją.

Postanowiłem zrobić to samo co ten ziomek z reddita: https://old.reddit.com/r/mdmatherapy/comments/w0snyr/i_cured_my_severe_cptsd_with_mdma_self_therapy/

W skrócie. Przygotowałem sobie kilka tematów które mnie męczą. Ruminuje na ich temat często, psują mi nastrój i powodują stany depresyjne. Są to głównie wspomnienia gnębienia przez rówieśników jak byłem dzieckiem.

Pod wpływem 100mg mdma opisywałęm te sytuacje w zeszycie. Następnie opisywałem jak te wydarzenie potoczyłoby się gdyby ktoś inny mi pomógł. Potem rozpisywałem kolejny scenariusz gdzie to ja sam sobie pomagałem, zachowywałem się inaczej w tych sytuacjach.

Byłem wręcz w szoku że tak łatwo przychodziło mi rozpisywanie tych traumatycznych sytiacji. Nie czułem żadnych emocji. Gdybym nie był na mdma to pewnie bym był cały zapłakany, i dałbym rade rozpisać może z jedną sytuację i jedną stronę. Natomiast mi się udało rozpisać.... 15 stron! Pewnie pisałbym dalej ale efekt mdmda zaczął słabnąć.

Muszę przyznać że spodziewałem się czegoś innego po tej substancji. Nie zaburzała ona mojej pamięci, cały czas czułem się przytomny i skoncentrowany. Spokojnie mógłbym np iść do sklepu pod jej wpływem i zrobić zakupy.

Teraz mineło dobrych kilka godzin jak faza przeszła, i czytając ten mój dziennik rzeczywiście nie czuje już takich emocji jak wcześniej. Jak ktoś jest ciekaw jaki będzie efekt np za miesiąc to dajcie plusa, a zawołam was jak będę to rozpisywał.

#depresja #psychologia #narkotykizawszespoko
spacexdragonbaritone - W skrócie. Mam traumę i postanowiłem spróbować #mdma aby sobie...

źródło: pure-mdma-social.2e16d0ba.fill-1200x1200

Pobierz
  • 46
W sumie czułem się normalnie. Byłem nawet nieco zawiedziony bo nic nie czułem szczególnego, może poza takim dziwnym nieco uczuciem nie do opisania, ale nie było ono aż tak niezwykłe.


@spacexdragonbaritone: dziwne chyba jakąś słabą moc miały
@Meserole: Ewentualnie być może przesadziłem z suplementacją 5htp przed tripem. Kilka dni przed tripem suplementowałem to. W dzień tripu i w dzień poprzedzający nie brałem 5htp.

Wczoraj rzeczywiście czułem się słabo, nic mi się nie chciało i miałem zjazd. Ale dziś już czuje się normalnie, zabrałem się za nauke, posprzątałem mieszkanie. Czuje się świetnie
@czlowiekzcegla: trochę a nawet bardzo przesadzasz. Człowiek pierwszy raz w życiu wziął MDMA i nie pod presją rówieśników, nie od losowej osoby na imprezie tylko świadomie w konkretnym celu, co jak widać mu pomogło, a ty go straszysz, uzależnieniem i całym tym syfem.

Lepiej ogarnąć terapię i nie za bardzo iść w tę stronę.

A sztuką jest je zintegrować, bo z tego płyną ważne lekcje. Napisałeś wszystko na kartce i co
Ewentualnie być może przesadziłem z suplementacją 5htp przed tripem. Kilka dni przed tripem suplementowałem to. W dzień tripu i w dzień poprzedzający nie brałem 5htp.


@spacexdragonbaritone: Aaa i jeszcze jedno, nie bierz 5htp przez dłuższy czas. 5 htp + ekstrakt z zielonej herbaty (KONIECZNIE) bierze się dzien po tripie na MDMA i 2-4 kolejne w celu szybszego odbudowania serotoniny. Natomiast brane dłuższy czas w ciągu może powodować zmniejszenie wrażliwości receptorów serotoninowych
@Jakis_Leszek: dzięki. Możliwe że było tak jak mówisz z tym 5htp.

Co do terapii to nie jest tak że to była kompletna klapa. Otworzyły mi oczy i uświadomiły że moje problemy są większe niż myślałem. Uświadomiły mi że wgl potrzebuje mase pracy nad sobą. Mocno osłabiły też moje stany depresyjne. Wcześniej nie mogłem normalnie funkcjonować bez leków, teraz nie biorę żadnych leków od dwóch lat.

Mimo to nie mogę ruszyć dalej
@Jakis_Leszek: Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz i jakie są statystyki wpadania w narkotyki przy początkowej fazie wmawiania sobie, że to "leczniczo".
@2076: niewiem ile masz lat, ale w zyciu spotkałem wielu ludzi z problemami z uzależnieniami i również nie znam nikogo kto by sie uzależnił od mdma, bo jakbys faktycznie miał jakies pojecie, to po kilku dniach brania, poza nieprzyjemnym pobudzeniem nie czujesz juz nic, tylko zło, zjazd i depresje. Ludzie wjebują się w inne srodki, ale mdma na pewno nie jst jednym z nich. I dalej serio chciałbym zobaczyć te statystyki,