Wpis z mikrobloga

Oskarek dynamiczniak, który jeździ sobie i nagrywa filmiki z treningami ze znanymi osobami w przerwach na pranki i pomiędzy filmami z laseczkami na plaży nagrywa film w którym żali się, że mimo tego, że na filmach zdaje się mieć życie z bajki to tak naprawdę na depresję i zaburzenia lękowe, więc postanowił przez 14 dni brać zimne kąpiele.
Po dwóch tygodniach jak ręką odjął, depresja mu przeszła bo dzięki zimnym kąpielom zaczął wstawać rano i robić rzeczy, które odkładał, na przykład posprzątał chatę. Postanowił, że pomoże innym z ich depresją, więc zorganizował grupowe morsowanie na plaży. Za tydzień kolejny film z treningu i pytania laseczek na plaży czy im się podoba, elo.

Jak dla mnie absolutnie obrzydliwy film.
#depresja #mirkokoksy
krucjan - Oskarek dynamiczniak, który jeździ sobie i nagrywa filmiki z treningami ze ...
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 226
@laiklaicki nie da się zaprzeczyć że takie zimę kąpiele pobudzają organizm i dają jakiś tam zastrzyk dopaminy, a sama rutyna ma też jakąś wartość i wpływa na efektywność, ale przypisywanie im jakieś mistycznych mocy, lekarstwa na wszystko i ckliwe historyjki i depresji która przeszła jak ręką odjął pod wyświetlenie jest obrzydliwe
  • Odpowiedz
@krucjan robienie hajsu na przygłupach xD

Choć sam wstaje o 5 rano i zdecydowanie dzień jest lepszy jak się wszytko ogarnia z rana tylko czy ktoś z depresją dałby radę wstać. Nie wiem
  • Odpowiedz
@krucjan: Biorę zimne prysznice od ponad dwóch lat, jedyne co naprawdę dobrze robią to utrzymywanie czystych zatok i w sumie dlatego wciąż je biorę. Innych efektów nie zaobserwowałem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Broximon bo nie da się zaobserwować rzeczy które ci się nie przytrafiły a mogłyby cię spotkać gdybyś tego nie robił. Bez tych zimnych prysznicy już od dwóch lat mógłbyś się zmagać z depresją.
  • Odpowiedz
@krucjan probowales kiedys morsowac? Bo ja tak i wiem, ze do konca dnia czuje sie, jakbym tabletki na uspokojenie wzial. Kolejna rzecza jest to, ze wzial sie za dupe i zaczal cokolwiek robic.

Co do zycia jak z bajki i lasek, to sie nie wypowiadam, bo to typowe gadanie #przegryw
  • Odpowiedz
@krucjan: Z jednej strony rozumiem twój żal, z drugiej to jest też człowiek z (wg siebie) realnymi problemami. Nie jesteśmy równi, a sprawiedliwość to kwiat paproci. Ten kontent nie jest dla ciebie, a dla Amerykańskich Oskich, którzy raz na pół roku poczują się bezcelowi i do nich taki kontent trafia.

Potem dostają 150 lajków pod shortem gdzie wchodzą do zimnej wody i okazuje się, że znaleźli sens życia.
  • Odpowiedz
@Urajah @krucjan ja bym raczej powiedział, że filmik tontypowy clickbait, żeby poszerzyć sobie zasięgi. Z myślą, że trafi do jakiejś nowej grupy przegrywów, którzy do tej pory nie oglądali jego filmów i nabije sobie więcej wyświetleń. A przy okazji porucha juleczki, które wyrwie na smutną minę. Absolutely disguisting.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: przecież nikt nie mówi że bogatsi ludzie nie mogą mieć depresji. Chodzi o to że jak komuś depresja przeszła po 2 tygodniach kąpieli w zimnej wodzie to chyba średnio miał tą depresje xD
  • Odpowiedz
@krucjan: 177 wzrostu i Oskar, wybierz jedno

Mam uczulenie na cokolwiek związanego z zimnymi prysznicami i obejrzałam na szybko, ale nigdzie facet nie powiedział, że wyzdrowiał. Ale, że chce uczynić 2023 rokiem, w którym wygra z depresją

Mógl mieć chwilowy przełom po wprowadzeniu czegoś nowego, a za dwa tygodnie moze się załamać. Jak chce mi się śmiać z rozwoju osobistego z normikami to tutaj nie widzę szczęśliwej osoby. Że jako influencer
  • Odpowiedz
Już nikt nie może być chory czy chwilowo poczuć się lepiej, bo komisja przegrywów ma własne zdanie o tym powyżej jakiego wyglądu, wzrostu i zarobków nie wolno być chorym oraz, że prawdziwie chora osoba nigdy nie może poczuć się chwilowo lepiej po wprowadzeniu czegoś nowego czy wyjeździe
  • Odpowiedz
@krucjan: zostalo naukowo udowodnione, ze biedacy sa szczesliwsi od bogatych, poniewaz bogaci maja wieksza odpowiedzialnosc na narkach, wiecej do stracenia, wieksze ambicje i odczuwaja wieksze rozczarowanie jak "zderza sie ze sciana". Biedacy nic nie maja i sa szczesliwi. Przyzwyczajeni do tanich alkoholi typu johny Walker, taniego jedzenia jak wolowina od rzeznika z sieciowki, jakiegos przecietnej klasy samochodu sprzed dwoch lat itd. i nie wiedza jakie to uczucie zyc na poziomie i
  • Odpowiedz