Wpis z mikrobloga

Jakie pomiary wykonuje trener personalny przy rozpoczęciu współpracy z podopiecznym ?
Jakie wykonuje testy sprawnościowe? (np Seba Kot przy współpracy online prosi o filmy z wyciskania leżąc, przysiadu, przysiadu ze sztangą nad głową i bodajże OHP)
Jakie zaleca badania itd?

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening
  • 6
@Ernando: Zależy na kogo trafisz. Jeden ma w dupie, zgarnie hajs i Ci rozpiszę jakiś plan, albo da jakiś swój gotowiec. Ktoś lepszy zleci Ci różne badania zdrowotne, przeprowadzi diagnozę, gdzie masz słabe ogniwa itp. Więc odpowiedź jak u kolegi wyżej to zależy :D
Jakie zaleca badania itd?


@Ernando: Jeżeli ktoś jest zdrową osobą to żadnych badań się nie zleca.

Jakie wykonuje testy sprawnościowe?


Zależy od celu i dyscypliny, jak mam możliwość na żywo się z kimś spotkać to robimy zakresy ruchu, technikę podstawowych ćwiczeń oraz testy wydolnościowe(w sportach innych niż siłowe). Jeżeli nie mogę się z kimś spotkać to potrzebuję zdjęć sylwetki oraz filmików z głównych ćwiczeń na ciężarach blisko maksymalnych, a jak ma
via Android
  • 0
@SVCXZ @dosefurious @vostok @Darksed

ale generalnie dla osób chcących zrzucić kilka kilogramów, to waga, obwod w pasie, w klatce, udo, ramię i sprawdzanie tego co np 4tygodnie? tak mi się wydaje że chociaż to powinien sprawdzić i kontrolować u podopiecznego?

jeszcze dla bardzo otyłych badania krwi?