Wpis z mikrobloga

Dawałem im szanse. Byłem pozytywnie nastawiony do nowego UI, ale już mam dość.

Jak możecie wypuszczać produkt z tyloma błędami i testować go na użytkownikach? Jeszcze bym zrozumiał gdyby było mega duże parcie na to i już przygotowany plan szybkiej naprawy. Wtedy Ok, wypuszczacie MVP i później mamy solidna bazę do dodawania nowych funkcjonalności.

Powinniście wiedzieć, ze największym plusem wykopu zawsze była dyskusja użytkowników (nie zawsze merytoryczna, ale jednak). Teraz ta dyskusja jest praktycznie nie możliwa:

1) powiadomienia nie prowadzą do wątku/wiadomości - to podstawowa funkcjonalność która nie działa
2) brak kaskadowych komentarzy - czytanie watku w którym wypowiada się więcej użytkowników jest praktycznie nieczytelne
3) paginacja w dzisiejszych czasach to zbrodnia - a już szczególnie na komentarzach
4) w profilu nie widać swojej aktywności
5) ukrywanie tych śmiesznych głównych kategorii to jakiś żart. Na cholerę mam je widzieć jak 80% z nich wg mnie nie interesuje. Skasujcie ten shit
6) twierdzicie ze portal był przestarzały - gratuluje wyboru technologicznego bo teraz wszystko po prostu zapierdziela (sarkazm)

#wykop20 #wykopchangelog
  • 119
@wykop: A czy jest możliwoś opublikowania tej listy? Wgląd do niej bardzo by pomógł.

PS
Domyślne ustawienie "wysyłaj Enterem"* trochę przeszkadza w tworzeniu wpisu.
No i brak opcji edycji tekstu (pogrubienie, kursywa i inne).

*Aplikacja z przeglądarki mobilnej.
W kolejnym etapie chcemy wspólnie z Wami nie tylko naprawiać


@wykop:
Ale wszystko, co wdrażacie na request społeczności -- wdrażacie tak, żeby nie działało.

Chcieliśmy powiadomień z tagów? To mamy. Nawet 5 do tego samego wpisu, jeśli jest w nim 5 obserwowanych tagów. Nie było żadnych, to teraz będzie kilka razy więcej niżby mogło, a co!

Przeszedłem z powiadomienia do treści? Fajnie, ale powiadomienie nie zniknie. Chcieliśmy powiadomienia -- to mamy
@malkuth: najgorsze dla mnie jest to że strona to pole minowe, wbrew wyglądowi sugerującemu że był zaprojektowany pod aplikacje mobilne, większość funkcjonalności wymaga klikania w jakiejś małe elementy. A złe trafienie przeładowuje stronę i nie wiesz gdzie byłeś xd brak łatwej możliwości zobaczenia swoich komentarzy to też zbrodnia. Czy oni w ogóle wiedzą jakiego rodzaju stronę prowadzą?
właśnie jedno kliknięcie w panelu bocznym?


@januszdoe: No właśnie nie. Jeśli przeglądam tag #iphone na mikroblogu to żeby przejść na stronę główną to muszę kliknąć najpierw kategorię wykop.pl a potem stronę główną. Wcześniej wystarczył jeden klik.
Nigdy nie publikowaliśmy bezczelnych czy też szyderczych wpisów


@wykop: to były wpisy odnoszące się do waszych "sukcesów", na polu naprawiania tego, co zepsuliście.
i to nie jest/była moja tylko opinia, ale wielu userów zwracało uwagę na ton tych wpisów.
tak że ten...
btw, oficjalnie zwracam się do was z pytaniem: xD
-przywrócicie możliwość wglądu i podglądu moderowanych komentarzy?
-przywrócicie powód bana, i okres jego trwania, w polu użytkownika?
-przywrócicie funkcjonalność czarnych
Jak możecie wypuszczać produkt z tyloma błędami i testować go na użytkownikach? Jeszcze bym zrozumiał gdyby było mega duże parcie na to i już przygotowany plan szybkiej naprawy.


@malkuth: oj prawda prawda - jeszcze dodatkowo mocno rozczarowujące że tu napradę jest dużo osób co już wiele lat maja konta, są całe społeczności itd, strona jest/była naprawdę silna społecznościowo w Polsce - ten cały update to jak kop w dupe tym wszystkim
przecież wprowadzenie tych kategorii to jedna z lepszych rzeczy jakie są na wykopie

@januszdoe: pod warunkiem, że możesz je edytować także w zakresie wywalenia (usunięcia, lub chociaż ukrycia) tych, które cię nie interesują... a do dodanych przez siebie musisz i tak się przescrollować
@malkuth
Korzystałem z mój wykop na android. Przestał działać, przez tydzień nie działał, wszedłem więc na nowy wykop i... Zaskoczenie. Ściągnąłem apke, licząc że będzie lepiej. Tragedia. Przeglądanie komentarzy, dyskusja, wszystko działa tragiczne. Efekt? Wchodzę tu 10 razy mniej niż wcześniej. Bardzo kiepsko.
@malkuth: z innych błędów, to mi się zawsze pojawia kropka przy profilu, bo pokazuje mi nowe wiadomości, których nie ma. Nawet kliknąłem na wszystkie wiadomości w historii w nadziei że się to wylaczy, ale nie. A jednocześnie nie pokazuje mi wiadomości sprzed paru dni sprzed migracji które powinny być, bo coś się źle zmigrowalo. XD