Wpis z mikrobloga

Dawałem im szanse. Byłem pozytywnie nastawiony do nowego UI, ale już mam dość.

Jak możecie wypuszczać produkt z tyloma błędami i testować go na użytkownikach? Jeszcze bym zrozumiał gdyby było mega duże parcie na to i już przygotowany plan szybkiej naprawy. Wtedy Ok, wypuszczacie MVP i później mamy solidna bazę do dodawania nowych funkcjonalności.

Powinniście wiedzieć, ze największym plusem wykopu zawsze była dyskusja użytkowników (nie zawsze merytoryczna, ale jednak). Teraz ta dyskusja jest praktycznie nie możliwa:

1) powiadomienia nie prowadzą do wątku/wiadomości - to podstawowa funkcjonalność która nie działa
2) brak kaskadowych komentarzy - czytanie watku w którym wypowiada się więcej użytkowników jest praktycznie nieczytelne
3) paginacja w dzisiejszych czasach to zbrodnia - a już szczególnie na komentarzach
4) w profilu nie widać swojej aktywności
5) ukrywanie tych śmiesznych głównych kategorii to jakiś żart. Na cholerę mam je widzieć jak 80% z nich wg mnie nie interesuje. Skasujcie ten shit
6) twierdzicie ze portal był przestarzały - gratuluje wyboru technologicznego bo teraz wszystko po prostu zapierdziela (sarkazm)

#wykop20 #wykopchangelog
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dla mnie to jedna z gorszych rzeczy bo co mi z kategorii jak nie mogę się przełączać między nimi jednym kliknięciem tak jak to było wcześniej.


@aarahon: jak nie możesz jak zmiana kategorii to właśnie jedno kliknięcie w panelu bocznym?
  • Odpowiedz
@Klepajro: Dla mnie liczy się to, że są wprowadzane poprawki.
Gdyby nie były, to nie oszczędzałbym ich w komentarzach.
Nie wiem które zmiany są dla Ciebie "główne", ale widzę pewien postęp zamiast stagnacji i olaniu tematu po updacie.
Jak to się mówi na wykopie: "czekać, obserwować".
  • Odpowiedz
@malkuth: No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Legnicę, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
Naprawdę myślisz, że to wszystko co się teraz dzieje i wprowadzanie zmian na gorąco było przewidziane i zaplanowane?


@1tn00pr: Wręcz przeciwnie!
Przecież sam napisałem o "wersji beta". A właśnie do takiej wprowadza się zmiany, często na podstawie opinii użytkowników.
BTW, obaj nie wiemy jak ogromny ten "spadek aktywności" był i jak się to przełoży w najbliższych miesiącach na odwiedzalność portalu.

Co do tego wpisu, prosili do feedback z linkowanym znalezisku.
  • Odpowiedz
@wykop dlaczego nie upublicznianicie gdzieś backlogu swoich zadań do wykonania i nie pozwolicie użytkownikom głosować nad ich priorytetem i dodawać nowych?
Cały czas widzimy, że coś zostaje dodane do jakiejś listy, ale nie mamy do niej wglądu.

Np. wiem, że nie działa automatyczne pojawienie się klawiatury po naciśnięciu wyszukiwania na apce na Androida, ale nie wiem czy mam Wam to zgłaszać czy już o tym wiecie.
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: Nie no bez jaj k---a nic nie dziala, apki na iOS jak nie bylo tak nie ma xD
C--j nie dialog tylko ruch spadł o 60% i reklamodawcy s---------ą i Białkowi sie d--a pali. Gdyby nie to to nawet by nie chciał splunąć na twoje lico
  • Odpowiedz
Ja to na razie ze spokojem obserwuję.

I wychodzi na to, że już jest lepiej niż od razu po wprowadzeniu nowej wersji.


@paramyksowiroza: wy to chyba lubicie, jak wam się pluje w twarz XD
  • Odpowiedz
@malkuth: weź się nie zesraj, widać że nie masz pojęcia o tworzeniu czegokolwiek i że to jest proces, a babranie się w błędach jest normalnym etapem tworzenia. Taki kozak jesteś to sam napisz wykop... No twórcy nie zrozumieli podstawowej rzeczy że wykop stoi na dyskusjach/komentarzach i fakt to jest trochę dziwne - błąd założeniowy z ich strony, to pewnie wyciągną z tego wnioski na przyszłość. Nie ma sensu skreślać za
  • Odpowiedz
@malkuth: Mija X-ty tydzień od wprowadzenia tego gówna i według mojej obserwacji nadal jak nie działało, tak dalej nic nie działa xD więc ja też jak kiedyś zaglądałem tutaj kilka razy dziennie, tak teraz raz na dwa dni zajrzę, tylko po to żeby sprawdzić czy może łaskawie już coś działa... Niestety bez zmian.
  • Odpowiedz
bezczelnych i szyderczych wpisach z konta "wykop"


@dos_badass: Nigdy nie publikowaliśmy bezczelnych czy też szyderczych wpisów, Mirku. Nasza aktywność jest dostępna w profilu. Zdarza nam się z Wami żartować, ale nigdy nie przekraczamy granicy dobrego smaku.
  • Odpowiedz
Nie wiem które zmiany są dla Ciebie "główne", ale widzę pewien postęp zamiast stagnacji i olaniu tematu po updacie.


@paramyksowiroza: Przywracanie starych funkcjonalności, które się usunęło ze względu na zmianę wersji portalu to nie jest postęp. Jak na razie to twórcy portalu próbują naprawić to co popsuli, a jednocześnie nowa wersja wykopu nie oferuje nic przydatnego. Ja nie wiem gdzie widzisz tutaj postęp. Dla mnie to jest spory regres i
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: syndrom sztokholmski mocno xd wprowadzili c-----a zmianę na szybko żeby Orlen i inne pisowskie media miały szersze i ładniejsze pole do popisu a wy jeszcze się łudzicie że moderacja się wami przejmuje.
Wprowadzili zmiany bez jakichkolwiek testów czy konsultacji żeby jeszcze mocniej robić loda orlenowi a ty tu szukasz jakichś plusów i jeszcze im wierzysz xd ogarnij się mordo

Zalogowałem się po raz pierwszy od update tylko po to
  • Odpowiedz