Wpis z mikrobloga

Dawałem im szanse. Byłem pozytywnie nastawiony do nowego UI, ale już mam dość.

Jak możecie wypuszczać produkt z tyloma błędami i testować go na użytkownikach? Jeszcze bym zrozumiał gdyby było mega duże parcie na to i już przygotowany plan szybkiej naprawy. Wtedy Ok, wypuszczacie MVP i później mamy solidna bazę do dodawania nowych funkcjonalności.

Powinniście wiedzieć, ze największym plusem wykopu zawsze była dyskusja użytkowników (nie zawsze merytoryczna, ale jednak). Teraz ta dyskusja jest praktycznie nie możliwa:

1) powiadomienia nie prowadzą do wątku/wiadomości - to podstawowa funkcjonalność która nie działa
2) brak kaskadowych komentarzy - czytanie watku w którym wypowiada się więcej użytkowników jest praktycznie nieczytelne
3) paginacja w dzisiejszych czasach to zbrodnia - a już szczególnie na komentarzach
4) w profilu nie widać swojej aktywności
5) ukrywanie tych śmiesznych głównych kategorii to jakiś żart. Na cholerę mam je widzieć jak 80% z nich wg mnie nie interesuje. Skasujcie ten shit
6) twierdzicie ze portal był przestarzały - gratuluje wyboru technologicznego bo teraz wszystko po prostu zapierdziela (sarkazm)

#wykop20 #wykopchangelog
  • 119
@wykop: Koniecznie dodajcie strony przy przeglądaniu mikrobloga. I dodajcie wybór strony także na górze strony, żebym nie musiał za każdym razem zjeżdżać na dół!
wolę nastawienie polegające na wypuszczeniu bety i dialog z użytkownikami, niż "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej".


@paramyksowiroza: A kto przejawiał postawę "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej"? Ktoś chciał takiej postawy? No, nie. To nie jest obrona, a wymyślenie sobie hipotetycznej sytuacji, którą mogliby zrobić, żeby powiedzieć "zawsze mogło być gorzej".
Ale wtedy też możnaby powiedzieć, że mogli zamknąć portal, a tak to może #!$%@?, ale
@malkuth:
- nadal trzeba używać innych narzędzi do wołania ludzi zaśmiecając wpis
- nadal nie wiadomo na który komentarz w wpisie ludzie odpowiadają. Trzeba jak kretyn scrollować wyżej zamiast żeby Wykop przekierowywał lub wyświetlał wpis na który ktoś odpowiada.
- nadal jest mniej wpisów na ekranie niż przed aktualizacją. Widzę mniej treści.
- nadal wpisy i komentarze są mniej czytelne niż przed aktualizacją.
- nadal link do zgłaszania wpisów jest ukryty
A kto przejawiał postawę "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej"?


@Rzuku: Grono.net, NK, różne portale. Nie pamiętasz tych głupich kilkumiesięcznych awantur o "śledzika"?
Zazwyczaj wprowadzanie zmian na portal odwiedzany przez sporą ilość osób prowadzi do konfliktów.
Myślę, że każdy z nas może wymienić stronę/grę/portal/apkę, gdzie zmiany zostały wprowadzane i pomimo sprzeciwu użytkowników nie posłuchano ich.
To nie jest "hipotetyczna sytuacja", tylko sytuacje z życia wzięte.
A ten dialog widzę. Zmiany są wprowadzane, może w bólach, ale są.


@paramyksowiroza: Tyle że z ich strony padają kłamstwa. Przywrócili powiadomienia z tagów bo chcieliśmy? Po pierwsze nie przywrócili a po drugie - nie działają. Po odczytaniu kilku nowych powiadomień stare się nie ładują. Po trzecie - chcieliśmy żeby to działało jak wcześniej.

przecież wprowadzenie tych kategorii to jedna z lepszych rzeczy jakie są na wykopie


@januszdoe: dla mnie
@malkuth: to poto żeby się przed wyborami o wyborach nie dało dyskutowac. Internet 2.0 który był rewolucja i polegał na treści tworzonej przez użytkowników okazał się zbyt niebezpieczny dla rządów i korporacji. Wracamy do internetu jednokierunkowego.
Wiesz, nie chcę ich specjalnie bronić, ale wolę nastawienie polegające na wypuszczeniu bety i dialog z użytkownikami, niż "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej".


@paramyksowiroza: Przecież to co oni wypuścili w dniu premiery, to był według nich w pełni funkcjonalny i gotowy produkt xD Wystarczy spojrzeć na wpis, którym nas przywitali na nowym wykopie, nie było mowy o żadnych błędach czy brakach, tylko "macie i cieszcie się". Ten cały
1tn00pr - >Wiesz, nie chcę ich specjalnie bronić, ale wolę nastawienie polegające na ...

źródło: 15245664556

Pobierz
@aarahon: Tak jak napisałem wcześniej, ja to na razie ze spokojem obserwuję.
Wkurza mnie, że w powiadomieniach czasami widzę po 2-3 razy ten sam wpis.
Wkurza mnie, że z jakiś powodów nie mogę dodać znalezisk.
Wkurza mnie, że nie ma powiadomień w belce karty w przeglądarce.
Wiele rzeczy mnie wkurza.
Ja po prostu daję im szansę na poprawienie tego.
Gdybym nie wierzył że im się uda, to pewnie też bym się