Wpis z mikrobloga

Dawałem im szanse. Byłem pozytywnie nastawiony do nowego UI, ale już mam dość.

Jak możecie wypuszczać produkt z tyloma błędami i testować go na użytkownikach? Jeszcze bym zrozumiał gdyby było mega duże parcie na to i już przygotowany plan szybkiej naprawy. Wtedy Ok, wypuszczacie MVP i później mamy solidna bazę do dodawania nowych funkcjonalności.

Powinniście wiedzieć, ze największym plusem wykopu zawsze była dyskusja użytkowników (nie zawsze merytoryczna, ale jednak). Teraz ta dyskusja jest praktycznie nie możliwa:

1) powiadomienia nie prowadzą do wątku/wiadomości - to podstawowa funkcjonalność która nie działa
2) brak kaskadowych komentarzy - czytanie watku w którym wypowiada się więcej użytkowników jest praktycznie nieczytelne
3) paginacja w dzisiejszych czasach to zbrodnia - a już szczególnie na komentarzach
4) w profilu nie widać swojej aktywności
5) ukrywanie tych śmiesznych głównych kategorii to jakiś żart. Na cholerę mam je widzieć jak 80% z nich wg mnie nie interesuje. Skasujcie ten shit
6) twierdzicie ze portal był przestarzały - gratuluje wyboru technologicznego bo teraz wszystko po prostu zapierdziela (sarkazm)

#wykop20 #wykopchangelog
  • 119
@malkuth: Wiesz, nie chcę ich specjalnie bronić, ale wolę nastawienie polegające na wypuszczeniu bety i dialog z użytkownikami, niż "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej".
A ten dialog widzę. Zmiany są wprowadzane, może w bólach, ale są.

O listingach na profilu pracują (przynajmniej tak twierdzą, ale tutaj akurat im wierzę)
No i wolę tę paginację, niż poprzednie rozwiązanie, bo poprzednie rozwiązanie nie działało. Owszem, dałoby się zrobić żeby działało,
@malkuth: Wiesz, nie chcę ich specjalnie bronić, ale wolę nastawienie polegające na wypuszczeniu bety i dialog z użytkownikami, niż "macie nowy portal, nie zrobimy już nic więcej".


@paramyksowiroza: z szacunku do ciebie, nie powiem co myślę o twojej uwadze dotyczącej dialogu.
jesteś jedną z tych trzech osób na wykopie, które uważają, że tu ma miejsce jakiś dialog, pomiędzy wykopem a userami.
ogarnij się, miras.
Dawałem im szanse.


@malkuth: Mimo wszystko, nie poddawaj się jeszcze. Wiele tematów, które wymieniłeś, jest już w trakcie realizacji. W kolejnych dniach będziemy informować o ich wdrożeniu. Obecnie naszym celem jest szybkie usprawnienie serwisu i podniesienie Waszego komfortu korzystania z niego. W kolejnym etapie chcemy wspólnie z Wami nie tylko naprawiać, ale również rozwijać Wykop. Spróbujemy? :)
OK, kiedy ostatnio widziałeś taką aktywność kont administratorów jak pod postami wykopu informującego o zmianach w portalu?


@paramyksowiroza: już zwracano na to uwagę. nawet po wprowadzenie zmian michał milczał.
dopiero gdy ogarnął, że exodus przybrał poważne rozmiary, odezwał się, z "przeprosinami".
o bezczelnych i szyderczych wpisach z konta "wykop" też pewnie nie pamiętasz.
o dialogu nt moderacji pewnie nie wiesz, bo by ci ręka zadrżała przed napisaniem czegokolwiek.
naprawdę, jesteś jednym
@dos_badass: Ale nikt tu nie "drze kotów" :)
Rozmawiamy przecież w cywilizowany sposób, bez wyzwisk i z szacunkiem do siebie nawzajem.
Ja po prostu mówię o tym, że tworzenie oprogramowania na skalę dużego portalu społecznościowego i wprowadzanie na nim zmian zawsze będzie kończyło się kontrowersjami.

I podejrzewam że dlatego "michał milczał", bo jeśli nie dasz się w spokoju wypowiedzieć użytkownikom, to jedyne co osiągniesz to jeszcze większa drama. A jeszcze większa
@paramyksowiroza: twoje wpisy polubił @wykop (siema mordeczki!)
masz krew na rękach, i kolaborację z systemem. nie gadam z tobą! xD
pozdro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aha. od początku dawałem luz, o wygląd nie ujadałem(to sprawa względna, na zmiany jestem otwarty), pyskowałem jak i inni, o zamordowanie funkcjonalności.
to było fajne miejsce, a oni to spie#dolili po całości.

brak kaskadowych komentarzy - czytanie watku w którym wypowiada się więcej użytkowników jest praktycznie nieczytelne


@malkuth: kaskadowe komentarze są #!$%@?. Zwlaszcza na wąskim telefonie z ktorego najczęściej korzystam przy wykopie. Wystarczylo by zeby użytkownicy cytowali jak im zalezy na czytelności. Jak nie chcą żeby ich dyskusja była czytelna to po co w ogóle pisać? Ja zawsze cytuje właśnie poto żeby było czytelnie. Poza tym nigdy na wykopie nie było kaskadowych komentarzy.
gdyby im ruch nie siadł o kilkadziesiąt procent (co oznacza drastyczny spadek liczby rogali), to by zostało "macie nowy portal i #!$%@?


@Fenrirr: nie ma to jak budowanie argumentacji na kompletnie wymyślonych hipotetycznych sytuacjach xD To tak jak ruscy usprawiedliwiają wojne na ukrainie i argumentują to "Bo NATO zaatakuje rosje, nie możemy na to pozwolić!"

Teraz widzisz jaka twoja argumentacja jest słaba?