Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...

źródło: Tagi (2)

Pobierz
  • 260
2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:


@wykop: To naprawiliście czy o czym innym myślimy? Mam wersję 5.0.3, a jedyne co się otwiera to linki streamable ale z tym też różnie bywa...
Nivis - >2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się a...
c) powiadomienia są ze wszystkich obserwowanych tagów, a nie z tych w których mam włączone powiadomienia


@cult_of_luna: Na to wygląda, że Obserwowane == Powiadomienia i koniec.
Jak chcesz tylko obserwować, to dodajesz do Kategorii własnych.
Tylko Kategorie własne mają limit 20 tagów/osób, więc powinien być zwiększony ten limit do tylu, ile było kiedyś w Obserwowanych.
a kiedy wroci odsylanie do odpowiedzi na komentarz po kliknieciu na powiadomienia? to jest kluczowa opcja.


@AlexAndR: Dodali, ale tak źle, że można nawet nie zauważyć. xD
Bo działa tylko jak się kliknie link "Komentarz" w powiadomieniu, a nie jak klikniesz cały kafelek powiadomienia. xD
A i tak nie odsyła do komentarza, tylko przypina ten komentarz na górze, tuż pod wpisem, przez co komentarz jest bez kontekstu. Lipa.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Po kliknięciu w powiadomienie lub oznaczeniu "przeczytaj wszystkie" powiadomienia oznaczane są jako przeczytane, podświetlenie powiadomienia jest "wygaszane".


@wykop: A wiecie, że jak kliknę kółkiem (otwórz w nowej karcie), to to podświetlenie w ogóle nie znika?
W starym wykopie to działało i kliknięcie kółkiem powodowało zniknięcie podświetlenia. Naprawcie to!

Dlaczego tyle rzeczy zepsuliście, dla ludzi używających klikanie kółkiem myszy?
Otwieranie obrazków nowej karcie, wpisu poprzez "Pokaż KOMENTARZE" itd. itp.
Co w was
@AlexAndR

a kiedy wroci odsylanie do odpowiedzi na komentarz po kliknieciu na powiadomienia? to jest kluczowa opcja.


@look997:

Dodali, ale tak źle, że można nawet nie zauważyć. xD Bo działa tylko jak się kliknie link "Komentarz" w powiadomieniu, a nie jak klikniesz cały kafelek powiadomienia. xD


#wykopwnowymstylu
Zainstalujcie Wykop X i bedziecie mieli dużo czytelniejsze powiadomienia do komentarzy i tagów:

https://userstyles.world/style/8174/wykop-x
SebastianDosiadlgo - @AlexAndR 
a kiedy wroci odsylanie do odpowiedzi na komentarz po...

źródło: tagi wykopx

Pobierz
Jeśli moderator nie działa zgodnie z tymi zasadami, poinformuj nas o tym :)


@wykop: W jaki sposób, którym kanałem komunikacji, żeby mieć pewność, że nie zostanie to zignorowane?
dokładnie, jak dla mnie największą zaletą wykopu był właśnie mój wykop z wyselekcjonowanymi treściami według własnych zainteresowań


@levy235:

Oddajcie "mój wykop" bandyty (,)


@karoryfer: Czego ci brakuje z Mój Wykop?
Kategorie własne nie wystarczą?

Tutaj moje spojrzenie na Mój wykop(i inne rzeczy też), powiedz, co myślisz?:
https://wykop.pl/wpis/70077577/co-dodac-jak-juz-jest-nowa-baza-kodu-i-mozna-dodaw#249054263

"* Zaszaleję. Niektórzy narzekają na brak Mój Wykop. Ja bym chciał raczej jeśli już, "Kategoriowy" Mój Wykop, czyli tak
Podobnie jest z powiadomieniami o komentarzu do mnie. Kiedy przeczytam wszystkie odpowiedzi do mnie w danym wątku, powiadomienia powinny zniknąć. Tak było na starym wykopie.


@cult_of_luna: No dokładnie, wystarczyło wejść na stronę, na której jest komentarz z powiadomienia, i powiadomienie stawało się automatycznie oznaczone jako przeczytane.