Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...
źródło: Tagi (2)
  • 260
@wykop
beka z was, powinniście użytkowników po stopach całować za to, że #!$%@? taką szopkę, a oni zostali. po wdrożeniu nowej wersji zaczynacie się dopiero dowiadywać w jaki sposób ludzie korzystają z wykopu i pewnie będziecie naprawiać ten portal kolejne dwa lata xD
@wykop: Poprawcie design aplikacji na Androidzie - bo gdy wybierze się kategorię to u góry jest niebieska belka, a nad nią biały pasek statusu i wygląda to kiczowato, albo zróbcie tak by pasek statusu był pod kolor, albo ten niebieski zmieńcie na biały(ciemny szary w przypadku ciemnego motywu)
@wykop: nie działa szukanie po frazach we wpisach. Przykładowo, chciałem wyszukać wpisów z frazą "discord". Wybrałem sobie czas i inne opcje. Widać to w url. I jaki wynik? Żaden z wyników nie zawiera słowa discord.

https://wykop.pl/szukaj/wpisy/discord?sort=newest&period=1y

Inna sprawa, jak wyszukuję jakieś frazy to wynik jest zwracany od daty najstarszej. Moim zdaniem domyślnie powinno być od najnowszej, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co mi wpis z 2014?
@wykop: a kiedy wroci mozliwosc otwierania zdjec w powiekszonym formacie w nowej karcie za pomoca srodkowego przycisku myszy? bo to co zrobiliscie obecnie to jest kpina z inteligencji ludzi. zeby otworzyc grafike w duzym rozmiarze trzeba uzyc dev toola i tam skopiowac link. kpina. czemu tak zatruwacie zycie uzytkownikom?
@wykop:

nie odznaczają się jako przeczytane po przeczytaniu


@cult_of_luna: Po kliknięciu w powiadomienie lub oznaczeniu "przeczytaj wszystkie" powiadomienia oznaczane są jako przeczytane, podświetlenie powiadomienia jest "wygaszane".


@wykop: potwierdzam, że nie zawsze powiadomienie odznacza się jako przeczytane. Nie wiem od czego to zależy