Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...
źródło: Tagi (2)
  • 260
@wykop: Wnioski na teraz, na temat Obserwowane/Powiadomienia/Kategorie:
https://wykop.pl/wpis/70077577/co-dodac-jak-juz-jest-nowa-baza-kodu-i-mozna-dodaw#249208193

* Funkcja "Obserwowanie Kategorii własnej".

Z racji że od dzisiejszej aktualizacji, Obserwowane tagi to jest jeden do jeden funkcja Powiadomień, to w zasadzie całe Obserwowane powinno być zamienione na Powiadomienia i tyle.


Jedyną funkcją powiadomień jest to, że można oznaczyć którą wiadomość się już odczytało, a którą nie. Tego w Kategoriach nie ma (po prostu jak wejdziesz na kategorię, to kropka znika), więc
że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3


@wykop: Już jest od 2 dni :)

Ponownie proszę o dodanie w aplikacji (śladem strony w przeglądarce) w obserwowanych pozycję wszystkie a nie tylko posty i tagi (pod tagami nie pokazuje wszystkiego)
@wykop
Czy tylko u mnie występuje problem w aplikacji gdzie wpisy mam koloru czarnego i dopiero po przejechaniu trochę niżej i powrocie do góry litery już są normalnie koloru białego?
Jak bardzo chciałbyś zwiększyć liczbę znaków w opisie?


@wykop: no dobra, widzę że od Dnia Sądu, trochę zwiększyliście to pole(wcześniej ledwie link i kilka słów się mieściło).
dodejcie tak z pińcet, i będzie git.
i weźcie się kuźwa ogarnijcie z tą moderacją.
serio, pal licho funkcje wypoku, ale te działania moderacji, tak z duupy po prostu, to skandal.
i dodajcie więcej w powiadomieniach, kilka jest, a co z resztą?
i co
A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3


@wykop: Zwiększcie liczbę testerów aplikacji iOSowej. PWA działa mocno przeciętnie. Jestem chętny do testów, mogę przedstawić certyfikat ISTQB ( ͡° ͜ʖ ͡°)