Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
Pobierz
źródło: Tagi (2)
  • 260
Wierzę, że wreszcie będzie można normalnie przeglądać Wykop na tej cholernej androidowej aplikacji.
Trzymam kciuki za TĘGIE GŁOWY* z Serwerowni.

@wykop
i dalej nie działają automatyczne duże litery na androidzie i dalej nie da się wyłączyć tego #!$%@? widoki dwóch czy tam trzech najlepszych komentarzy pod wpisem...
oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis


@wykop: widac ze ten wpis pisal ktos kto tylko na chwile wstal od kodu zeby oglosic aktualizacje
@cult_of_luna: to wygląda tak jakby osoby które robią ten wykop 2.0, 4.0, 7.0 jak zwał tak zwał, nigdy nie korzystały z portalu wczesniej i nie znały przyzwyczajeń użytkowników do pewnych funkcjonalności. Dostaje teraz powiadomienia z tagów, na które wchodzę jak mi się kur... nudzi, ale nie chce spamu... Ja pierdziele.
b) jest ich 5 na liście, resztę trzeba zobaczyć klikając w moje powiadomienia, a 5 powiadomień z tagu to potrafi być w 10min


@cult_of_luna: tyle wystarczy. chyba zbyt intensywnie korzystasz z wortalu jeśli czujesz się wołany częściej niż 5 razy na 10 minut.
W tych sekcjach wciąż pojawiają się wpisy/znaleziska z tagami, które mam na czarnej liście. Wciąż też widzę odpowiedzi na wpisy od osób, które mam na czarnej liście.


@Jednorenki_Bandyta: plus w powiadomieniach z tagów też są czarnolistowane treści. ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wykop
Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: pewnie było pisane, ale nie chce mi się przeglądać stron komentarzy. na wersji mobilnej (węższej) te powiadomienia
@wykop
nie wiem co niby zostało naprawione w aplikacji?

- znaleziska z twittera się nadal nie otwierają
- nadal nie działają powiadomienia
- nadal po kliknięciu w kopertę najpierw pojawiają wiadomości prywatne i trzeba przesunąć na notyfikacje
- jak wszystkie notyfikacje są odczytane, to aplikacja bez końca wczytuje i wczytuje
- to samo ze znaleziskami, pod którymi nie ma komentarzy
- po wejściu na mirko nadal wyświetlają się domyślnie najnowsze wpisy, nigdzie
@cult_of_luna: tyle wystarczy. chyba zbyt intensywnie korzystasz z wortalu jeśli czujesz się wołany częściej niż 5 razy na 10 minut.


@sotilas: chyba na głowę upadłeś, przykładowo na tagu #rowerowyrownik było kilkadziesiąt wpisów dziennie w weekendy i teraz powiadomienia działają tak że dopóki nie wejdę w to "centrum powiadomień" to nie mam pojęcia czy jest ich 5, czy 55. Jak byłem 3 dni bez netu to miałem ok. 150-200 powiadomień do