Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...
źródło: Tagi (2)
  • 260
@wykop: o proszę, poszli po rozum do głowy? Jeszcze chwila i będzie jak na starym Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dalej nie widzę poprawy w kwestii kolorów - wywalić w cholerę tę ohydną, niebieską belkę! Zwiększyć jasność kolorów dla powiadomień juz przeczytanych! Pokazałem Wam, jak to wygląda!
@wykop
naprawcie tagi i czarnolisto w apce! no przecież osiwieć można, jak w obserwowanych wyskakują tagi z czarnolisto, bo ktoś też użył obserwowanego. w dodatku nie wszystkie obserwowane tagi są w obserwowanych!
A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach.


@wykop
ta xD dalej nie działają
typ który się podnieca czy jacyś ludzie z internetu przejechali w weekend na rowerze 500 czy 510 km i sprawdza to na bieżąco mówi mi że upadłem na głowę xD


@sotilas: typ którego cała aktywność tu to gównowpisy #!$%@?ł się o śledzenie tagu z wycieczkami rowerowymi, konstruktywniej się nie dało. Widzę że śledzisz 0 tagów i 1 użytkownika, więc nie obchodzi mnie to co ci się wydaje na temat działania tego
@wykop: Wincyj, wincyyyyyj.

Jak wchodzisz w profil > znaleziska > komentowane, powinny się wyświetlać najnowsze własne komentarze w danym znalezisku, tak jak było dawniej

I dawać mnie sortowanie hitów od najnowszych
@wykop: niby wykop 2.0 a okazuje się wypokiem 0.3
ile jeszcze będzie trzeba czekać, aby powiadomienie przenosiło do konkretnego komentarza który do nas piszę? bo nie da się rozmawiać z nikim, i czemu w profilu nie mogę swoich komentarzy wylistować ze znalezisk, aby chociaż w ten sposób do swojego komentarza przejść i zobaczyć czy ktoś odpisał xD.
@wykop: A podacie plan gry?

Na mikroblogu wpisy zajmują za dużo miejsca, proponuję ukryć kto polubil wpisy.
Możnaby to pokazać po kliknięciu liczby plusów na przykład.
Mało mnie to obchodzi.
Postarajcie się zwężyć te ramkę i upchnąć content - bo po to przychodzę na strone.
1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: yhym...
Pobierz Kryspin013 - >1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie ...
źródło: BdnJMPF
@wykop: Czemu lista rozwijana z powiadomienia tagu nie pokazuje tylko nieprzeczytanych tagów i jak się ma więcej niż 5 to trzeba otwierać dużą listę wszystkich?

Czy możecie guzikowi powiadomień od tagów dać drugą funkcje np na środkowy klik albo prawoklik by otwierało po prostu kolejne nie odczytane powiadomienie?