Wpis z mikrobloga

Wysoka inflacja, niskie zarobki, upośledzona opieka zdrowotna, brak transportu zbiorowego ze wsi do miast, milion innych problemów
PiS bohatersko daje wszystkim madkom czwartoklasistów po laptoku, za co zapłacimy łącznie 760 milionów złotych
XD
A 500+ to nie miały być dodatkowe pieniądze na dzieci? Przez 10 lat nie dało się odkładać na tego laptopa po 20 zł miesięcznie?

#bekazpisu #patologiazewsi #pis #gorzkiezale #zalesie
  • 85
@StdPtr: myślę, że niekoniecznie wał tylko trzeba przed wyborami pokazać jak posłowie jeżdżą i rozdają. Moje nastoletnie dzieciaki mają laptopy sporo starsze od siebie samych i uważam, że to dla edukacji optymalne - word, excel , pycharm, wordreference i wikipedia działają, odrobić lekcje można pięknie bez rozproszeń. My się raczej edukacją dzieci interesujemy więc u nas te laptopy byłyby pewnie wyciągane raz w tygodniu weekend do gierek (idealny cel publiczny ;))
czyli twierdzisz, że każda matka głosuje na PiS i jest wśród tych grup, że uzasadniasz w ten sposób ich obrażanie?


@CytrynowySorbet: Nie, JA nigdzie nie pisałem o żadnych matkach itd. Ja tylko mówię o tych którzy dają mandat tym specom od siedmiu boleści do rujnowania kraju.
@pies_ogrodnika: napisałeś konkretnie:

My tylko plujemy na te 30% głosujących i resztę biernych która #!$%@? ten kraj. I tyle...

W odpowiedzi na komentarz, który broni matki przez nazywaniem ich madkami. Co bardzo brzmi, jakbyś tego bronił. No ale ok, dzięki za wyjasnienie.
@LGirl: ale o czym Ty w ogóle piszesz do mnie? pis wprowadził nieodpłatne studia? argument z dupy. poza tym już odrobiłem je nie raz w przemyśle, a teraz zatrudniając ludzi dodatkowo je zwracam. a trzeba było #!$%@?ć za granicę
nie korzystam z żadnego rozdawnictwa ani żadnego nie popieram
nie zaczynałem od małego ZUSu bo działalność zaczynałem równolegle do UoP, taka kombinacja nie wchodziła w grę
z opieki zdrowotnej nie korzystałem inaczej