Wpis z mikrobloga

Wysoka inflacja, niskie zarobki, upośledzona opieka zdrowotna, brak transportu zbiorowego ze wsi do miast, milion innych problemów
PiS bohatersko daje wszystkim madkom czwartoklasistów po laptoku, za co zapłacimy łącznie 760 milionów złotych
XD
A 500+ to nie miały być dodatkowe pieniądze na dzieci? Przez 10 lat nie dało się odkładać na tego laptopa po 20 zł miesięcznie?

#bekazpisu #patologiazewsi #pis #gorzkiezale #zalesie
  • 85
Byłeś na wyborach ostatnio? Ja byłem ale po rozmowach z moimi znajomymi to połowa nie była ale narzekają wszyscy.

@JanuszPDM: jak policzysz to wybiera ich może z 20-25 % społeczeństwa a potem się dziwić, że jest jak jest jak wszyscy mają #!$%@?.

Czyli wszystko do czego taki komputer by miał służyć uczniowi. Ale czuję że musi polecieć tu srogi wał, pytanie tylko kto teraz przytuli ten hajs?

@StdPtr: bo tobie
@Shatter: no bez sensu to jest, pomagać potrzebującym - pewnie, niwelować w ten sposób różnice „na start” - pewnie. Ale w wykonaniu PiS to słabego notebooka dostanie każdy, 3/4 poleci w kąt lub na sprzedaż, a najlepiej wyjdzie na tym jakaś spółka związana z pisem,
@whats_up_boi: A z jakiej racji zakładasz, że wszyscy rodzice głosują na PiS? Przecież to jakaś chora projekcja. Wyobraź sobie, że ludzie posiadający dzieci mają różne poglądy polityczne i nie muszą głosować na tych, którzy dają socjal. Myślę, że dużo rodziców jest przeciwko PiSowi chociażby za to co robi w szkołach i jak wygląda ministrowanie Czarnka.
@whats_up_boi: Oczywiście że będą pytanie tylko jaki jest rozkład głosów. Jestem ojcem w życiu na PiS nie głosowałem. Tak mnie jebia stary na podatkach że szok.

Tylko zobacz ja będę głosował np na PSL i będzie wiele takich jak ja. Zobacz teraz ile jest rodzin które wysł#!$%@?ą "sprzedaliście się za 500+" , "wiesniaki głosują na PiS" i to nie 500+ będzie powodem głosowania na PiS tylko pewnego rodzaju polska przekora "Na
Większe pretensję masz do tych matek niż do rządu a zmieni się władzą i platforma da i sld da


@JanuszPDM: Co Ty #!$%@?? A rząd to się sam wybiera, czy właśnie te matki idą głosować?

nie, pierwsza osoba, która ogarnia, ze wzajemny brak szacunku miedzy grupami społecznymi to woda na młyn dla pisowcow


@kieubonson: Jak zacznę ich szanować, to biedaki z Polski B przestaną głosować na robolską partię. Tak będzie.
@stanleymorison: No i o to chodzi PiS podzielił społeczeństwo dałeś się na to nabrać i Ty . Będziesz ich nazywał wieśniakami oni będą bardziej zacięcie popierać PiS. Biedniejszych ludzi i rodzin jest więcej (a zanosi się na to że będzie jeszcze więcej :/ ) niż informatyków 15k. Prawa wyborcze ma każdy takie same.
@JanuszPDM: Tak będzie, jak przestaniemy szkalować biedaków, to będą głosować na inne twory niż PiS. Czytasz w ogóle przed wysłaniem to co piszesz? Oni nie głosują na PiS bo ktoś ich nie lubi - głosują bo pis to partia robotnicza i będą głosować bez względu na to, czy będziesz ich nazywał darmozjadami, czy szanował. Władzę kiedyś stracą bo każda władza kiedyś się ludziom znudzi - czy to będzie w tym roku,
@stanleymorison: Jeżeli chodzi o okręgi wyborcze to niestety nie znam się nie wypowiem się.
Co do szkalowania to poprostu się nie zgodzę moja opinia jest poprostu inna. Uważam że takie generalizowanie niczemu dobremu nie służy.
W każdym razie nie widzę kwiku programistów na grupach na FB że PiS musi zwiększyć 500+ albo obniżyć ryczałt


@Toniejawtedy: przecież na wykopie odkąd istnieje wykop jest kwik programistów że ZUS za wysoki i podatki za duże xd
@Shatter: dokładnie, zamiast zainwestować 2 mld a zbiorkom na prowincji by ludzie mogli dojeżdżać do pracy to rozdają grube miliardy na telewizję i laptopy. Razem 4 mld rocznie. Za to masz w każdej gminie kilka kursów dziennie.