Wpis z mikrobloga

  • 0
czamaninek to autor blogu holibood swego czasu pokazywał różne materiały budowlane i na końcu zawsze wygrywał czamaninek.

czyli uważasz że warto na etapie projektu zainwestować w ten rodzaj usługi ? czy może już na sam koniec aby ewentualnie sprawdzić ubytki w wykonaniu, widać że aż dużo nikt z nich nie ma aby jakoś mocno wpłynęły na użytkowanie
@chafer: @lukaschels: @inko-gnito: nie wiem o co tu chodzi ale zrobiłem mały research, typ od holibood ma w znajomych na fb ludzi ze spółki która sprzedaje tego ebooka, dodatkowo ebok albo strona (już nie pamiętam) jest podpisana "by maciej" - może ameryki nie odkryłem xD ale jeżeli rzeczywiście typ tak nagania na tego ebooka to już wiadomo czemu xD
@lukaschels: Warto to zlecić, ale... Z jednej strony warto zrobić taki test, aby poprawić błędy wykonawcze, z drugiej strony, jeżeli wykonawca był staranny, a kierownik budowy porządnie kontrolował każdy etap, to taki test dużo nie wykaże. Na pewno warto go wykonać, jeżeli chcemy mieć pewność, że budynek został wybudowany prawidłowo.

@KONONOWlCZ Cóż, na kanale pojawił się właśnie nowy film - bez reklamy e-booka i bez żadnego odniesienia się do kilkunastu komentarzy