Dawno nie widziałem takiego meltdownu od czasów Stonogi xD 2,5 roku chłop yebał w januszexie po 480 godzin żeby załadować się po same kule w krypto by z kolei pomnożyć kapitał i zostać kumplem Elona Muska, wszystko w pisdu, pół miliona poszło się yebać xD
@PCNO: Szkoda, chciał za szybko i zapomniał o dywersyfikacji. Powinien stracić maksymalnie 30%. A jakby trzymał te krypto na prywatnym portfelu to maksymalnie powinien stracić jedna transakcję/dopłatę
@varres: chociażby to, że zonda/bitbay była redflagowana przez KNF w 2018 roku xD Nie powstrzymało to wykopowych ynwestorów przed promocją tego scamu XD
2,5 roku chłop yebał w januszexie po 480 godzin żeby załadować się po same kule w krypto by z kolei pomnożyć kapitał i zostać kumplem Elona Muska, wszystko w pisdu, pół miliona poszło się yebać xD
#zonda #gielda #kryptowaluty #frajerzyzmlm #antykapitalizm #pracbaza
@kromeczek: w jaki sposób chciał wyruchać system?
@varres: chociażby to, że zonda/bitbay była redflagowana przez KNF w 2018 roku xD
Nie powstrzymało to wykopowych ynwestorów przed promocją tego scamu XD
No szkoda chłopa, ale trzeba trochę myśleć.
Komentarz usunięty przez autora
źródło: 593973353b3b4b69b795026e920ae76e
Pobierz