Wpis z mikrobloga

  • 0
A dlaczego terrorysta mialby dostac plusy?


@RafDan:

Z 5 uzbierasz.


@Smarek37:

bo tu ruskie zwierzęta plusów nie dostają


@januszdoe: To jak to jest że na portalu pełnym ruskich onuc ciężko dostać nawet 5 plusów wrzucając materiał który ruskie onuce powinny masowo plusować ? Może wcale tych ruskich onuc tutaj nie ma. Ale są za to te Ukraińskie.
  • 0
obstawiam, że na wieść o leosiach dostaliście powołanie na front. Zresztą co za problem, rozejrzyj się po pokoju czy ktoś tam jeszcze siedzi obok ciebie

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smarek37:
Smarek37
Dołączył 9 mies. temu
I już wiadomo kim jesteś xD
  • 0
dołączyłem 3 lata temu. To nowe konto po usunięciu poprzedniego. Tłumaczyłem kilka razy. Ale co ja wymagam zrozumienia takich rzeczy od ludzi, którzy jadą na wojnę po kible


@Smarek37: Jasne jasne. Każda ukraińska onuca tłumaczy się tak samo.
@Koniasz: Dla ciekawskich, utwór to Król i Błazen - Leśnik (Корол и Шут - ЛЕСНИК) rosyjskiego zespołu, którego wokalista umarł w 2013 na zawał od nadmiernego spożywania alkoholu.

Co ciekawe czasem rosyjscy żołnierze grają utwory Wiktora Coja, gościa, który jeszcze niedawno został okrzyknięty przez deputowanego dumy jako szpieg CIA, i oskarżony o upadek ZSRR. Jest to o tyle ciekawe, że ten sam artysta, nagrał choćby utwór Gwiazda o imieniu słońce, mówiąc