Wpis z mikrobloga

@Koniasz: jeden od Razumichina jeden od Zenkastefana jeden od jebwleb jeden od panikarza od ataku z Białorusi i jeden od trola na m81 w nicku co chce ukarać pisiorów, że rozbrajajo Polske i Ukraina rozkradnie 17mld. Z 5 uzbierasz.
  • Odpowiedz
@Koniasz: obstawiam, że na wieść o leosiach dostaliście powołanie na front. Zresztą co za problem, rozejrzyj się po pokoju czy ktoś tam jeszcze siedzi obok ciebie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
obstawiam, że na wieść o leosiach dostaliście powołanie na front. Zresztą co za problem, rozejrzyj się po pokoju czy ktoś tam jeszcze siedzi obok ciebie

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smarek37:
Smarek37
Dołączył 9 mies. temu
I już wiadomo kim jesteś xD
  • Odpowiedz
@Koniasz: dołączyłem 3 lata temu. To nowe konto po usunięciu poprzedniego. Tłumaczyłem kilka razy. Ale co ja wymagam zrozumienia takich rzeczy od ludzi, którzy jadą na wojnę po kible
  • Odpowiedz
  • 0
dołączyłem 3 lata temu. To nowe konto po usunięciu poprzedniego. Tłumaczyłem kilka razy. Ale co ja wymagam zrozumienia takich rzeczy od ludzi, którzy jadą na wojnę po kible


@Smarek37: Jasne jasne. Każda ukraińska onuca tłumaczy się tak samo.
  • Odpowiedz
@Koniasz: Dla ciekawskich, utwór to Król i Błazen - Leśnik (Корол и Шут - ЛЕСНИК) rosyjskiego zespołu, którego wokalista umarł w 2013 na zawał od nadmiernego spożywania alkoholu.

Co ciekawe czasem rosyjscy żołnierze grają utwory Wiktora Coja, gościa, który jeszcze niedawno został okrzyknięty przez deputowanego dumy jako szpieg CIA, i oskarżony o upadek ZSRR. Jest to o tyle ciekawe, że ten sam artysta, nagrał choćby utwór Gwiazda o imieniu słońce, mówiąc o wojnie bez konkretnego powodu jako lekowi przeciwko zmarszkom( https://yewtu.be/watch?v=WMS0EBNPN0k ), trwającej od 2 tysięcy lat, czy utwór Grupa Krwi ( https://yewtu.be/watch?v=iyxN9fZ80gQ ), w ktorym śpiewa, że nie chce ani zwycięstwa, nikomu stawać na pierś.

Wydaje się to dziwne, ale polecam też kanał Omnistar East, gdzie można znaleźć np. utwór Nie mów Mamie, że jestem w Afganie, Nie mów Mamie, że jestem w Czeczenii, opowiadające o obu tych wojnach. Jestem pewien, że obecnie też śpiewają utwory Nie mow Mamie, że jestem w Mariupolu/Bachmucie
  • Odpowiedz