Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem co to, więc w przerwie meczu Arsenalu odpaliłem co to jest te twoje 5 minut, doszedłem do 2 minuty gdzie uczestnicy się przedstawiają i 19-20 latki mówią że mają stanowiska kierownicze, że odpowiadają za sociale dużych firm. To jakiś teleturniej gdzie trzeba mieć bogatego starego czy o co chodzi, bo pomijając fakt braku możliwości zdobycia kompetencji przez te osoby do tych stanowisk, to wśród znajomych ze studiów, z kompetencjami, jestem w stanie na palcach jednej ręki policzyć ile osób ma stałe stanowiska, nie najniższego szczebla w jakiś nawet nie dużych, ale średnich firmach xd

#friz #genzie #twoje5minut #t5m #youtube #polskiyoutube
  • 2
@michalxd21: tak wyglada to teraz w wielu firmach. Ta nazwa „kierownik” „menager” to tylko nazwa i 150 zł miesięcznie więcej (nawet w mcdonald) kierownik to nadal gowno. Daje się takie stanowisko żeby wjeżdżać na psyche i manipulować, łatwiej tez robić to z młodymi i wychodować sobie od zera takiego pracownika. A ostatecznie to te ich prace można zastąpić wytresowana małpa, a hindusem z fivera na pewno. Znam to od środka.