Wpis z mikrobloga

No i generalnie terapeuta mówił że nie wie co ze mną zrobić, bo nie mówię, nie staram się nic poprawić.

Fajnie że była jednak milsza niż na początku.

Kazał wezwać tatę. Tata mówił że trochę lepiej jest, mniej siedzę w łóżku i coś robię czasem.



Na ale nie miała takiego przypadku przez 20 lat, żeby nawet schizofrenikom nie pomagały leki. I wina nie są leki tylko moje myśli.



Dostałem następną wizytę. Mam kupić książkę, czytać o opowiadać o moich przemyśleniach.

Od razu powiedziałem że łatwiej mi by było pisać niż mówić.

Zgodził się, i mogę pisać ( ͠° ͟ل͜ ͡°) .

Kupię książkę i zobaczymy co z tego wyjdzie

Książka to ta na obrazku.



Przepraszam że musicie pisać moje wysrywy.

Pozdro czopaki ehh



Piszę na bieżąco, nie będę tego później przerabiać. Ale macie wrażenia na żywo ehh.



#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie #nerwica #psychologia #fobiaspoleczna #depresja
Pobierz qew12 - No i generalnie terapeuta mówił że nie wie co ze mną zrobić, bo nie mówię, ni...
źródło: IMG_20230120_112509
  • 88
@qew12: @Glikol_Propylenowy mi się wydaje, że pomysł z książką jest jak najbardziej na miejscu. To nie jest tak, że ktoś go zmusza do przeczytania tej książki. Bardziej traktowałbym to jako propozycję: Słuchaj wiem, że jest ci ciężko się otworzyć i wyrazić własne myśli więc może przeczytaj tę książkę, żeby je zebrać w głowie i wtedy porozmawiamy.