Wpis z mikrobloga

W ogóle nie rozumiem, dlaczego ludzkość potępia prostytucję xD Obie strony zadowolone, obie wyrażają zgodę i dokonują wymiany. To chyba jakiś cope ze strony tych, którzy dla seksu musieli odbyć 4 randki, łącznie 12h gadania o niczym i jeszcze więcej smsowania, a ktoś zapłacił parę stówek i bez zbędnego, heheh, #!$%@? przeszedł to meritum XD

INB4 "To jest moralnie złe". Zła moralnie, to jest prostytucja z użyciem porwanych kobiet, czy dzieci, a nie między dwójką wolnych ludzi.

#przemyslenia #gownowpis #heheszki
  • 15
@stanleymorison: tylko jedna strona zadowolona. Dlaczego kobieta miałaby być zadowolona? Bo ktoś przyjdzie i wyrucha ją jak przedmiot i rzuci 200 zł? W dodatku jej nie będą ruchać tylko przystojni i dobrze zbudowani, czasami może przyjść ktoś obrzydliwy, gruby, niezadbany. Pomyśl o tym. Ja bym nie chciał być na miejscu prostytutek, nie wiem jak ty
W ogóle nie rozumiem, dlaczego ludzkość potępia prostytucję xD

@stanleymorison: Bo w przeciwnym wypadku wszystkie kobiety byłyby prostytutkami, żeby nie powiedzieć #!$%@?. Masz tego doskonały przykład na postępowym zachodzie, gdzie feminizm wszedł za mocno i prostytucji nie potępiają, tylko wręcz przeciwnie. Która kobieta będzie chodzić do pracy lub być kurą domową, kiedy może zostać prostytutką i zarabiać krocie kręcąc tyłkiem, nawet przez internet?
@stanleymorison: No, ja np. potępiam prostytucję ze względu na to, że coś tak ludzkiego, dobrego i przyjemnego jak seks zostało połączone przez nie z czymś tak plugawym jak geszefciarstwo, czyli kupczenie. Nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na kobiety, które lubią seks sam w sobie i znane są z tego, że prowadzą się dość frywolnie, ponieważ w przeciwieństwie do #!$%@? seks jest dla nich przyjemnością autoteliczną, a nie tylko
@stanleymorison: to cale "prostytucja jest zla", pomijajac ten #!$%@? kosciol i prawacki zasciankowy rzad, jest glownie nakrecane przez normalne samiczki, bo prostytutki pokazuja ze ta cala mistyczna #!$%@? kosztuje mniej niz 200zl i nie trzeba stawac dla nich na glowie i plaszczyc sie przed nimi zeby miec uciechy seksualne, wiec beda potepiac mezczyzn, ktorzy korzystaja z takich uslug i wyzywac ich od cip niemeskich itp. Powiedzialbym ze jezeli chodzi o męską
No nie wiem? xd Nadal jakieś 99%? xd

@stanleymorison: Strasznie się łudzisz jeśli wierzysz, że, przykładowo, tylko jedna na sto studentek się prostytuuje, czy jak to one nazywają, "ma sponsora", albo że tylko jedna na sto kobiet chodzi na "randki" w zamian za prezenty.
@stanleymorison: o prostytucje oburzają się jedynie kobiety, dla których stanowią konkurencję; te, które nic poza dupą nie mają do zaoferowania, zwłaszcza, że prostytutki z racji praktyki są w tym dawaniu lepsze.
@stanleymorison: myślę, że gdyby nie byłoby to społecznie potępiane to proporcje wyglądały by inaczej
@idylla większość ludzi jest traktowanych jak przedmiot we własnej pracy, ja nie widzę różnicy w tym czy sprzedajesz swój mózg, ręce czy dupę, że tak zacytuję "wszyscy jesteśmy #!$%@? tylko sprzedajemy różne części siebie". Jedyna różnica wynika z judaistycznej moralności i jej pochodnych .