Wpis z mikrobloga

Co należy zrobić w takiej sytuacji w przyszłości? Co można zrobić takiemu osobnikowi?


@yavad: ubezpieczyć rower od kradzieży, nic mu zrobić nie możesz, nawet jak nagrasz to policja może olać...
  • 0
Z obecnej kawalerki niestety nie ma szans wygospodarować miejsca na rower (a w zasadzie ma mój i żony). Po zmianie mieszkania w przyszłości planuje trzymać na balkonie lub ogarnąć jakiś zgrabny kącik na haki na rowery...
gdybym miał miejsce w mieszkaniu na trzymanie roweru, to by nie było tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yavad: co ma piernik do wiatraka? Taka sama logika, co w przypadku ludzi trzymających wózki dziecięce na korytarzu "bo nie mają miejsca w mieszkaniu". To są części wspólne budynku, tego się nie zagraca. Nie masz miejsca, rezygnujesz z roweru albo kaszojada. Proste.
@yavad: ja też ze swojej klatki wyniosłem już ze 3 rowery i jeden wózek na śmietnik. Po prostu nie chciałem żeby biedni właściciele tych śmieci dostali mandaty. Co prawda nikt mi nie podziękował, ale wystarczy mi sama świadomość że zrobiłem dobry uczynek. Pewnie nakryłeś jakiegoś empatycznego człowieka który na Twój widok, ze względu na skromność postanowił zaniechać swego dobrego uczynku i chciał dać Ci szansę na poprawę abyś uniknął "długu wdzięczności"