Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: a, i podoba mi się że przypadkiem usunęliście limit plusów więc więcej ludzi może wyplusować w gorące wpisy na temat tego jakimi astronomicznie niekompetentnymi debilami jesteście
@wykop: Najbardziej "podobają" mi się:
- zniknięte z PRIV rozmowy z ostatnich 10 dni
- zniknięte z części wątków posty z ostatnich 10 dni
- stronicowanie wpisów, znalezisk itp w XXI wieku
- kompletnie nieczytelny i zbyt "ciemny" i przytłaczający tryb nocny, poprzedni był dopracowany, ten to jakaś wariacja "midnight" z edytora kodu
- w długich wątkach na Mikro, domyślnie wyświetlana jest strona pierwsza wpisu 1/334 - ta najstrarsza np. Na
@wykop: Dobrze, że Wam humor dopisuje!
Mam nadzieję, że po tym co #!$%@?ście stracicie sporą część użytkowników i będziecie sobie wszyscy mogli wsadzić te parówki z orlenu w dupy. Białek i moderacja mogą nawet po dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop
Podoba się nam że nie ma naszych prywatnych wiadomości z ostatnich dni, tak samo z wpisy dodane do ulubionych w ostatnich dniach. Gdzie one są? Magicznie zniknęły. Teraz za to możemy dodać do ulubionych jeden wpis kilkadziesiąt razy, zajebista sprawa. Oczywiście usunąć z ulubionych już nic nie można ()

Chapeau bas
@wykop: to że można dodać dwa obrazki mi się podoba (aha dodało jeden, czyli taki wuj), ale reszta 2/10 niebieska belka w nocnym wali w oczy, wszystko pozaokrąglane, avatary dla ludzi przeglądających z lupą. Przestawione opcje, czarnolisto zepstue, to że strona ładuje się po 20-30s itd. mogę ciągnąc litanię.
Pobierz aleksander_z - @wykop: to że można dodać dwa obrazki mi się podoba (aha dodało jeden,...
źródło: bezczelny-s%C5%82awek