Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wykop: kto wam robil taki UI UX? przeciez to ma doslownie elementarne bledy i zepsulo to co wczesniej dzialalo bardzo dobrze. trzeba nie miec pojecia o wygodzie interfejsow zeby cos takiego zrobic. tona dodatkowego smiecia, zduplikowane menu, ekran pozaslaniany belkami, buttonami, ikona wiadomosci z powiadomieniem mimo braku nowych wiadomosci, brak kontrastu na tekstach, boldow na kluczowych elementach, tragedia
@wykop: nie wiem czy główna jest #!$%@?, czy faktycznie nikt od dobrych 3 godzin nic nie wrzucał.
"wykop.pl" w lewym górnym rogu, będąc na stronie głównej, nie odświeża mi strony, w ogóle nie reaguje.
Brak możliwości wygodnego i szybkiego zobaczenia swoich komentarzy, wchodząc na swój profil, jest tylko opcja zobaczenia "komentowanych" znalezisk, a jak chcesz zobaczyć swój komentarz, to musisz wejść w znalezisko i samemu se ręcznie poszukać. Idiotyzm jakich mało.
@wykop: czy to pytanie jest jakimś żartem? (°°

Czy może ktoś dorwał się do konta i postanowił #!$%@?ć wszystkich jeszcze bardziej? Gdzie jest lista ulubionych tagów? Gdzie są powiadomienia? Gdzie są najnowsze wiadomości prywatne? Pół dnia by mi zajęło wypunktowanie błędów.
Są zmiany na plus, nie powiem, że nie, ale toną w zalewie niedoróbek.