Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@wykop: brak aplikacji na ios, wszystko nieczytelne, brak minusowania, nieintuicyjne działanie, można długo wymieniać lub zobaczcie co ludzie piszą. Serio nie chciałbym się czepiać bo pamiętam jeszcze czasy ms-dosa więc wiele niedogodności jestem w stanie przetrawić ale to co wypuściliście jest DELIKATNIE mówiąc słabe. Szczerze, testowaliście to w ogóle?
- To że nie widać co jest wpisem, a co komentarzem - coś wspaniałego
- To że nie możemy mieć własnych sygnaturek pod postami - coś wspaniałego, fajnie jest siedzieć dalej w średniowieczu
- To że jak się klika na tło komentarza, to przenosi do wpisu, a po cofnięciu długo się ładuje i cofa do losowego miejsca - coś wspaniałego, bo można tracić czas
- To że nie można pisać osmiu gwiazdek
@wykop Najbardziej podoba mi się brak "mój wykop" i powiadomień z tagu, dzięki temu rzadziej będę tu zaglądał.
Nieczytelny layout też pozwoli mi szybciej odpuścić sobie czytanie, więcej czasu na inne rzeczy.
Wolniejsze ładowanie się wszystkiego daje mi czas na przemyślenie jakim gównem jest ta strona.
@wykop: ogólnie spoko, że można własne grupy tematyczne robić, ale chyba nie działa to dla tagów, bo wyświetla same artykuły zamiast wpisów. Jakbym chciała zrobić np. autka - kategorie i dodać różne marki po tagach to wpisów z mirko nie będzie.

Po 2 ukryjcie listę osób które plusują komentarz/wpis, bo to strasznie wygląda.

Wszystko jest w myślę nowego UI, który już chyba się tak rozprzestrzenił, że się tego nie da zatrzymać,