Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
@wykop: po pierwsze sprawdziłem czy to wasze konto czy może ktoś trolluje
A teraz moja odpowiedź: CZY WY W OGÓLE CZYTALIŚCIE DZISIEJSZE WPISY????? Zamiast przeprosić i obiecać poprawę/naprawę to wpadacie tutaj z wpisem jakby nic się nie stało xD
do poprawy jest naprawdę dużo, nawet nie wiem od czego zacząć xD Responsywnosc leży, appki ubite i takie tam. Nawet podczas pisania tego komentarza, przycisk "Wyślij" chowa się za dwoma innymi xD


@a2t1: a co tu nie jest do poprawy. xD Mi to okienko do wpisywania wiadomości nawet się nie pokazuje, bo po kliknięciu sekwencji "+" a potem "wpis" całość się odświeża i elo.
@wykop: pomijając fakt, że UX/UI to wam chyba jakiś student projektował, to sposób w jaki podeszliście do całej akcji jest żenujący. Bez żadnego ostrzeżenia po prostu wyłączyliście stare API, powodując, że wszystkie aplikacje, wszystkie skrypty, czy różnego rodzaju dodatki przestały działać z dnia na dzień. Dodatkowo, żeby dostać dostęp do nowego API każecie się kontaktować z supportem... I jeszcze macie czelność publikować takie wpisy.

Mieliście tyle czasu i pewnie duże grono
@wykop: skoro waszym zamiarem było wypuszczenie niedopracowanego i okrojonego z funkcji źle działającego gniota to lepiej byłoby jakbyście zwyczajnie zamknęli ten serwis. Społeczność by zrozumiała.
@wykop: Jedyna dobra zmiana to przeniesienie komentowania z dołu strony na górę. Ale mam za to kilka rzeczy do poprawy, tak na szybko:

- Czytelność jest fatalna. Kontrast między elementami łamie każdą chyba możliwą zasadę dostępności. To samo tyczy się zasad związanych z rozmiarem fontów. Są zdecydowanie za małe. Hierarchia treści nie istnieje.
- Brak spójności w interfejsie, zastosowawliście różne wzorce przy tworzeniu elementów interaktywnych. Nawet kolory są niespójne a wydawałoby
@wykop: niedziałająca aplikacja na iOS to spory upgrade w waszym wykonaniu xD wstyd w uj, na mirko po prawej były popularne tagi i nie musiałem niektorych obserwować ani ręcznie wpisywać. Oczywiscie tego nie ma.
W normalnej firmie za dowiezienie takiego projektu byłby tylko wstyd, a u was widze, że wielki sukces XDD
trzeba było wystawić do testów, zebrać opinie i zrobić portal dla użytkowników
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.