Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
@wykop: Ilość rzeczy do poprawy jest przytłaczająca i sprawia wrażenie, że nikt tego nie testował. Powinniście najpierw ogłosić testy nowej wersji, potem udostępnić tę wersję jakiejś grupie ludzi, która się na te testy zgłosiła i potem, po testach, wprowadzać zmiany, ale tylko w tej nowej wersji.

Rzeczy, które najmniej mi się podobają, a nie jest ich zbyt wiele i prawdopodobnie można byłoby je łatwo poprawić:
- każdy wpis, który ma w
Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)


@wykop:
- nie działa czarna lista
- brak powiadomień o wpisach na obserwowanych tagach
- tryb nocny słabo czytelny, wszystko się slewa. Wróćcie do poprzedniego koloru tak w ogóle
- za małe awatary
ẗ̸̡̛̛̛̹̣̞̟́̌̌̄̒̓̈́͌̆̂̄̊̇̀̾́̇̄̀̈̓͆̅̾̀̂͆͒̇͆͋̇̃͋̾̄̄̀̏͂̀͆̂͆̇̅̆͊̏̔̕͘̕͘͘͘͘͝͠ȩ̶̢̢̛̺͙̩̠͈̱̦̞͈͙̥͕͍͎͔̮̦̤͎̟̟̯̺̰̦̱̺̹̦͉̐̉̈́̈͋̓͑̑̎̈̌̈́͆̈́͛̐̓̐̅͂͗͑͆̄̏̃̐̊̑͌͋́͌̾͆̎̈̎̓̏͒̾́̈́̈́̓̐̕̚̚͜͝͝͠͠͠s̴̛̬͈̠̆͒̆͋̂̒͂͗̀̀͑̏́̊̒͑͑̀͊̿͌̀̐͂̂̊͂̌̓́̀̏̅̏̓̿̋̎̃̓͐́́̄̽̾̿͘͘̚͝͝͠͝͝ţ̵̨̨̛̳͔̱̫͕̙̮̙̙̦̝̬͕̹͖̫̞̞̠̦̞̲̻̞̞̥̥̱͔̯̻̭̜̝͙̭̼͕̮̀̓̈̎͆̐̍̅̈́̓́̉͊̃̈́́͛̄̋̂̀̆̀̅̀̄̔̚̚͜͝͠͝ͅ,̸̧̢̧̧̢̗̜̦̘̤̲͚̼̯̞̭̤̠̮͕̜̳̖̜̙͑̂̎̿̑̽̓͋̈́̃̅͑͐͂͆̌̔̀̈̈́̈͗̓̾̈́̉̈͆̈́͆͛̂̎͌̃͂̈̂͘̚͘͜͜͝͝͠ͅ ̵̢̧̡̢̡̢̰̗̼͚͎̝͍̪͈̜̣̭̱̜̗̗̫̝̖̗͕̬͖̞̙͖̩̘̝̺͇͚͚͇̪̱̠̱̻̗̻̮͚͍̙̬͉͙͗̊͋̓̂̄̈́́̍̋͗̿͐̎̓̽̈́̀͊̆͛̽͋͗͛̏͘͜͜͝ͅp̸̨̧̲̫̖͈̼̘̬̫̼̠̭͕̩̫̯̲̖̬̖̰̗͍̪͓̠̖̥̣͎̺̭̘̠̱͚̹̳̠̘͙̏͋́̉̒̒͘͜͝r̴̨̡̬̦̹̤͔̤̯͎̙̀͐͜͜ơ̵̠͍̎́̔̿̑̍̊͒̅̀̑̅̈́́̀͐̂̈́̓͗̋͑͆͐͛̐̿̑͂̃͝͝͝s̷̨̧̡̢̡̨̰͔̗͍̝̱͉̖̭͚͚͔̱͈͚̫͚̦̦̻̥͉̮̱̳͓̜͉͉̳͍̦̜̟̭̫͙̝͓̣͔̠̗̜̠̥̘̰̎̎́͑̉̈̂͑̆̎̈́̿͊̾́͒̈́̂̎̃̆̈́̒̓̄̾̉͂͑̀̉̂̽͂͌̿̅̏̓͑͗͘͜͜͠͠͝͝͝͝͠͝ͅͅz̷̧̡̢̨̛͉̱̥̦̙̼͖̰̦͍͕͖͉̤̮̤͕̟͍͕̪̻͕͎̣͈͔̬̭͓͈͔̬̖̣͌͑́̆̋̏͗̾̌̀̓̋̍̉́͌̋̾͊̋́̐͌̏̈́̓̔̓̋̇̈͗̈́̾̃͆̓̍͛͊̄̾͊̑̌̾̇̽͑̓͂̃̕̚͘͘͘͘͜͜͝͠͠͝ę̶̡̨̧̧̛̛̞͍̫͎̟͙̗̣̞͚̜̼̭̘̰͉͙̳͔̥̹̫̣̥̮̯̞͕̼̜̩̱̠͎͕̩͇̙̹͚͔͕̞̠̺̖͕̈́̅̿̈́̓͑̅͂̽̓̋͊̔̀̄̊͊̈́́̀̈̓̃͑̋̏̆͌̓̐̇͑̈́̂̉̆̔͋̿̽̈̓͂̿̉̉̋̊̐̾͒̈́͘̚͜͜ͅ
@wykop: Więcej zepsuliśmy niż naprawiliśmy,ale kto dziś robi dobrze :D a tak serio to apka nie działa i wszystkie wiadomości od mirków mi się usunęły prawie xD
@wykop: Mam nadzieje ze to jakis eksperyment i pojdziecie po rozum do glowy i jutro wlaczycie stara wersje XD Jakby u mnie w firmie ktos wpadl na pomysl zeby przerobic czytelny serwis - jakby nie patrzec - z informacjami na Tiktoka to zamiast premii zobaczylby wypowiedzenie. Interface jest obrzydliwy, wpisy mieszaja sie z komentarzami szczegolnie w wersji mobilnej. Apka w ogole nie dziala xD Plus jest zielony, ale wynik plusow juz