Wpis z mikrobloga

@Snegzam: Zainstaluj apke jak np FatSecret w apce jest większość produktów dostępnych w lidlu, biedrze itd. Możesz jeść to co lubisz tylko ogarniaj ilości a apka pomoże Co z liczeniem kalorii. Ja mam wagę 99kg, jem jakieś 2000-2200kcal do tego silka 3 razy w tygodniu i ok 1kg tygodniowo leci. Jak już ogarniesz mniej więcej kalorie to zwróć uwagę na to ile jesz węglowodanów, są głównym powodem odkładania się sadła.
@Barteklowca: niestety wszyscy super dietetycy i ludzie z insta czy tiktoka. Nadal mnie zastsnawia jak majac taki dostęp do wiedzy ludzie popełniają takie błędy. Kilka godzin filmów i przejrzenia stron internetowych i mamy już podstawowa wiedzę z żywienia.
@Snegzam: w takim razie wroc do coli ale zero. soki maja duzo kcal. no i nie rob samych brzuszkow ale doloz jakis spacer czy tez pompki, podciaganie sie albo ogolnie street workout. to tylko kwestia checi zeby znalezc miejsce na takie rzeczy
@krzysztoww: spacery to strata czasu chyba że jest się emerytem czy coś. Już lepiej 15 minut truchtem choćby co drugi dzień. Na spacer można iść do sklepu zamiast jechać autem a żeby spalić kalorie to trzeba bardzo dużo przejść co jest raczej nudne i monotonne i jak wspomniałem wcześniej- niezbyt efektywne.