Wpis z mikrobloga

Inna sprawa, że żaden bank raczej lokaty na 3 mln nie którzy. Nie mniej - chodziło o pokazanie skali, że przy takim kapitale to już da się żyć jako rentier...


@Mr--A-Veed: Każdy otworzy, ale trzeba mieć coś z głową żeby trzymać 3 mln w banku, kiedy gwarancja jest do ok. 450k złotych/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fenbekus:

Tylko srednia to niecale 4 k. Placac oplaty i jedzenie nie ma polowy tego a gdzie tu samochod, ciuchy, lekarz etx. Finalnie to jak z takiej pensji odlozysz 500 zl to jest dobrze. Imo mieszkasz u starych i nie placisz zadnych oplat
@katuluu: pod Warszawą opłaty są niższe. Auta nie mam, w ciuchach chodzę dopóki się nie poniszczą (w całym zeszłym roku moje jedyne zakupy ciuchowe to pięciopak skarpet), do lekarzy szczęśliwie nie mam potrzeby chodzić. Tanie życie.
@Krs90:

Jak jesteś singlem to wystarczy że zarabiasz 8k netto


@promatiq: A nie to spoko, wiadomo wystarczy iść na bootcamp z programowania i miliony same wpadają na konto. xD Zarabiając 8k netto zarabiasz więcej niż 85% osób w Polsce, tak żebyś zrozumiał gdzie leży problem i nie, nie każdy może zostać wrzucony do IT.

Ale nie tylko w it się tyle zarabia. W wielu branżach mając doświadczenie - a w
@Podly_Bzik: to ile kosztuje teraz mieszkanie? ostatnio czyżyny przeszukiwałem to 14k od metra, dodaj do tego koszt wykończenia i inne czynności około zakupowe

Za 10k to dostaniesz śmierdzące mieszkanie po babci gdzie więcej włożysz nerwów i życia w remont czegoś co się nie da doprowadzić do stanu jak deweloperka