Wpis z mikrobloga

@timek1119: nie wiem o co cho
ale to mi uświadamia jak wiele kątętu jest na necie i nie da rady za wszystkim nadążać
jak Ci się chce to wyjaśnij mi proszę o co kaman
@acidd: Gerard Pique zerwał z Shakirą i umawia się z młodszą kobietą. Shakira wydała piosenkę, w której śpiewa, że Pique zamienił Rolexa na Casio. Pique we wczorajszym programie miał Casio na ręce, a dodatkowo jako właściciel Kingsleague (transmisja tego programu trwa w zamieszczonym klipie) podpisał z Casio umowę.
@timek1119: „Zerwał z Shakira”
Trochę spłycenie, byli w związku 12 lat i maja 2 dzieci, ona rezygnuje z kariery żeby zalozyc rodzine, po czym gość ni z tego ni z owego odchodzi do młodszej.
To tak w ramach wyjaśnienia, bo ktoś sobie jeszcze pomyśli ze to 3 tygodniowy związek był ;) No ale riposta Pique wyborna xD emotional_damage.png xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@timek1119: „Zerwał z Shakira”

Trochę spłycenie, byli w związku 12 lat i maja 2 dzieci, ona rezygnuje z kariery żeby zalozyc rodzine, po czym gość ni z tego ni z owego odchodzi do młodszej.

To tak w ramach wyjaśnienia, bo ktoś sobie jeszcze pomyśli ze to 3 tygodniowy związek był ;) No ale riposta Pique wyborna xD emotional_damage.png xD

@elzevir:

No i co w tym nadzwyczajnego? Gdyby ona odeszła od
po czym gość ni z tego ni z owego odchodzi do młodszej.


@elzevir: Ja bym się wstrzymywał od takich osądów, w sumie nie wiadomo jak tam było w tej rodzince, mogło się psuć od lat, jeśli Shakira śpiewa jakieś dissy to też takie zbytnio normalne nie jest.
Ja bym się wstrzymywał od takich osądów,


@TomdeX: Ogólnie słusznie, zazwyczaj takie sprawy rodzinne są najtrudniejsze, a prawda nie jest zero-jedynkowa, choć oczywiście rozumiem, że na pierwszy rzut oka wygląda słabo dla niego.
@Orowerbogatszy: To jego koledzy, nie powiedziałbym że byli zażenowani. Zresztą w całym programie było dużo więcej nawiązań do Shakiry. Najbardziej uszczypliwy był Kun Aguero - grał z Pique razem w Barcelonie. Tutaj ciąg dalszy tego klipu.
timek1119 - @Orowerbogatszy: To jego koledzy, nie powiedziałbym że byli zażenowani. Z...
Nagrywanie „dissow” przez 40+ babe i porównywanie sie do Ferrari to raczej brak klasy. Więcej by zyskała gdyby temat olała, a jeśli miała ochote pocisnąć to cisnelaby jego - prywatnie.
Tak to po niej spływa, ze nagrała o tym piosenke