Wpis z mikrobloga

a dodatkowo jako właściciel Kingsleague podpisał z Casio umowę.


@timek1119:

Znaczy zrobił na tej dramie konkretny hajs? Zastanowiłbym się, czy to nie ustawka. Celebryci żyją z dram i tu Szakira zarobi na pisence Pike na zegarkach i wszyscy ustawieni.

jest warta tyle co dwie 22 latki. 50 letnia baba


@Patermantis:

Może w skupie na kilogramy :D
Nagrywanie „dissow” przez 40+ babe i porównywanie sie do Ferrari to raczej brak klasy. Więcej by zyskała gdyby temat olała, a jeśli miała ochote pocisnąć to cisnelaby jego - prywatnie.

Tak to po niej spływa, ze nagrała o tym piosenke


@wicked93: No myślę, ze nie spływa po niej fakt, że z tego co wiem, to oni byli razem byli normalnie małżeństwem, on jej obiecał, ze się ogarnie i będzie lepiej. A
Jak już chcesz coś takiego wrzucać to daj porównanie ilości utworów przed i po zrobieniu waflokruchów


@Kardig: no ale mamy płakać że multimilionerka postanowiła zając się wychowaniem swoich własnych dzieci a nie jeździć po świecie i kręcić dupą na koncertach? I że przez to zarabia jedynie w #!$%@? milionów a mogła zarabiać w ch*j milionów?

Nie ogarniam, bo to "zrezygnowała z kariery" to co najmniej jakby się nie wiadomo jak poświęciła
Ona ma wystarczająco dużo kasy że mogłaby zatrudnić po 4 opiekunki na dziecko pracujące w systemie 3-brygadowym


@gatineau: Super wychowanie dzieci, pozdro z takim podejściem.
@wicked93: w jakim sensie więcej by zyskała? Piosenka jest na absolutnym topie. Wykorzystała dla siebie nieprzyjemna sytuację, aby mieć z niej korzyść i okey. Poza tym pewnie ciężko jej się pogodzić, że ojciec jej dzieci sprowadził ją po prostu do roli porzuconej kobiety dla 22 latki. Widocznie wydawało jej się, że wspaniała kariera, inteligencja, atrakcyjny wygląd, olbrzymi majątek (który zdobyła sama) i szereg innych dobrych cech uchronią ją od tego. Tymczasem
@Kardig: a czy ja mówię że powinna tak robić? Postanowiła pobawić się w dom, urodzić i wychować dzieci. Robi to a na jej szczęście może sobie na to pozwolić bo zarobiła na swoją emeryturę (i emeryturę wszystkich swoich dzieci i wnuków) jeszcze przez 25 rokiem życia. I zajebiście.

Ale nie róbmy ze zwykłego "zajmuję się swoimi dziećmi" jakiegoś poświęcenia xD

Zresztą ja wiem jak to jest z babami - z jednej
@karollq: Zyskalaby tym, ze dorosla baba nie robilaby z siebie posmiewiska takimi piosenkami, ktore raczej swiadcza o jej klasie (lub jej braku)
Pieknie by sie to kontrastowalo, gdyby olewala typa, a nie nagrywala jakies kawalki z tanimi tekstami.
Zysk nie zawsze oznacza liczbe przyrosty followersow/wyswietlen xD
Tymczasem się okazuje, że możesz mieć gwiazdkę na niebie, a gościu i tak da nogę do studentki bez żadnych osiągnięć życiowych. No życie, ale widocznie dla niej to nie do przyjęcia.


@karollq: ja tam nie oceniam czemu odszedł bo nie wiesz jak było w domu. Ewidentnie baba ma kompleks mesjasza (kto ku*wa porównuje się do roleksów?). Przyczyna rozpadu związku może być naprawdę prozaiczna - choćby wieczny foch ("nigdy cię nie ma!