Wpis z mikrobloga

@Jin: #!$%@? ustawka wy to jesteście ładnie odklejeni xD to nie są żadni celebryci tylko topowy piłkarz i topowa piosenkarka, każde z nich zarobiło setki milionów dolarów przez swoją karierę, na pewno udają ten rozwód (mają dwójkę dzieci) żeby podpisać #!$%@? kontrakt z Casio xDDD
@wicked93: Ale to jest Twoja ocena, może właśnie ona tego potrzebowała i jej w tym momencie psychicznie jest lepiej? Czemu od niej oczekuje się okazania klasy? Jakoś jej partner z kryzysem wieku średniego, szwendające się po nocach po klubach i zdradzający ze studentką jej mieć nie musi? Gość zarąbał życie całej rodzinie, a ona teraz musi pokazywać klasę, bo tego oczekuje społeczeństwo. Uważam, że powinna zrobić to co jest najlepsze dla
@Rorschak:

Nie mówię, że ustawka z rozwodem, tylko z aferą wokół tego.
Ale użyłem złego słowa to ludzie szołbiznesu - topowi w swoich dziedzinach jak zauważyłeś - ich biznes to robienie szoł. Topowego szoł i tu go robią - cały świata włącznie za mną gada teraz o tej piosence i zegarkach Casio jakbyś nie zauważył. Jakby to był tylko rozwód to Szakira siedziałaby w domu z dziećmi, a Pike w barze
@elzevir dodaj jeszcze że Shakira związała się z Pique gdy była w "chwilowej separacji" z wcześniejszym facetem i związek z Pique nastąpił chyba z dwa tygodnie później xD

Teraz została wydymana w ten sam sposób xD

No przykre przykre xD
@elzevir: Ja tam w ogóle się jej dziwie, że ona dla niego zrezygnowała po części z tej kariery. Takich rzeczy się nie robi. I to bez względu na płeć. Potem niestety tak to się zazwyczaj kończy. Jak chce się z czegoś zrezygnować to dla siebie, a nie dla innych. To podstawa.
@Frank_Parker Oczywiście, że tak nie działa.
22 latke której jedyną wartością jest posiadanie młodej cipy nawet nie da się zestawić w jednym działaniu matematycznym z taką kobieta jak Shakira.
No ale mnie to w ogóle nie dziwi, od 35 lat jestem facetem i to, że faceci głównie mają w głowach sperma #!$%@? ugaa buga wiem od wielu lat.
No i nie zapominajmy że Pique to też po prostu piłkarz, raczej nie intelektualista xD Prosty chłop to i prosto myśli


@gatineau: a nie, to może niszczyć swoim dzieciom rodzinę zdradzając swoją żonę.

zabolało ją, że wybrał sobie młodszą xd


@Julka_ACAB_BLM: wcale nie dlatego że dzieci nie będą wychowywane przez ojca, wcale a wcale.
No i nie zapominajmy że Pique to też po prostu piłkarz, raczej nie intelektualista xD Prosty chłop to i prosto myśli


@gatineau: a nie, to może niszczyć swoim dzieciom rodzinę zdradzając swoją żonę.

zabolało ją, że wybrał sobie młodszą xd

@Julka_ACAB_BLM: wcale nie dlatego że dzieci nie będą wychowywane przez ojca, wcale a wcale.

@aarahon: Ludzie sie rozwodza i to jest normalne. Im wieksza liberalizacja obyczajow tym czesciej bo
a nie, to może niszczyć swoim dzieciom rodzinę zdradzając swoją żonę.


@aarahon: generalnie to może, to nie nielegalne. A to czy moralne - a kim ja jestem żeby oceniać czyjąś moralność xD Ja z nim rodziny zakładać nie będę. Zrobiła to Shakira więc ewentualnie co najwyżej zarzut do niej.

Tak czy siak - nie wiemy czy rodzina nie była już zniszczona, szczerze to czasem lepiej jak się toksyczni sfrustrowani i wiecznie