Wpis z mikrobloga

Kolejna fala fałszywych oskarżeń o gwałt, tym razem wobec piłkarza Manchester City Benjamina Mendy to kolejna dobra okazja, aby życzyć wszystkim feministom i innym przeciwnikom penalizacji fałszywych oskarżeń o gwałt, z których ofiara zostaje oczyszczona, aby zostali pokonani swoją własną bronią.

Życzę wam, abyście zostali fałszywie oskarżeni o gwałt publicznie. Tak, abyście stracili pracę, aby wyrzucili was z uczelni i aby sąsiedzi oblewali wam samochód i drzwi od mieszkania czerwoną farbą. Codziennie. I abyście po długim, uniewinniającym was procesie wrócili do punktu wyjścia: bez możliwości uzyskania sprawiedliwości, bo jak przecież sami twierdzicie: nie można karać za niepotwierdzone oskarżenia o gwałt. Życzę wam tego, bo to jedyny sposób, abyście zrozumieli jak olbrzymie szkody wyrządza to przestępstwo i dlaczego jego karanie jest tak pilnie niezbędne. A wasz sprzeciw skutecznie to utrudnia

Pozdrawiam.

#falszyweoskarzenie #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #prawo
sildenafil - Kolejna fala fałszywych oskarżeń o gwałt, tym razem wobec piłkarza Manch...

źródło: comment_1673623897e8VL4VSLPw6DzAxEL8lQpk.jpg

Pobierz
  • 188
do kogo po odszkodowanie ma się zgłosić osoba zwolniona z pracy z powodu oskarżenia o gwałt


@sildenafil: do pracodawcy, który wykonał wyrok zanim został on potwierdzony. Tudzież, w przypadku proponowanego przeze mnie tajnego procesu, który cały czas pomijasz, bo nie pasuje ci do tezy, do osoby, która złamała tajność.

oskarżamy kobietę o spowodowanie np. zwolnienia z pracy czy o pobicie na ulicy z powodu oskarżenia o gwałt


@sildenafil: To nie
@wrednota:

Jak cię sąd uniewinni to jesteś, uwaga, tylko uniewinniony. Gwałcicielem można być dalej

A można też nim nie być. I mimo wyroku uniewinniającego dalej być traktowanym jak gwałciciel i np. nie dostać pracy z tego powodu.
@jtag:

zdarzenie faktyczne

Należy przyjąć, że jeżeli ktoś został uniewinniony przez sąd to nie jest gwałcicielem i nie można go tak nazywać ani tak go traktować.

Prosty przykład: pracownica oskarża pracownika o gwałt w pracy. Pracodawca go zwalnia, a on zostaje uniewinniony w sądzie. Mimo to pracodawca odmawia przyjęcia go z powrotem do pracy bo uznaje, że nadal jest gwałcicielem, mimo wyroku uniewinniającego.
@rzuf22:

do pracodawcy, który wykonał wyrok zanim został on potwierdzony

Czyli jeżeli pracownik zostanie oskarżony przez pracowniczkę o gwałt w pracy, to pracodawca nie powinien nikogo zwalniać i pozostawić obie osoby w pracy?

wprowadzenie zasadą tajności

Nie ośmieszaj się już z tą fikcyjną zasadą tajności. Jak Cię aresztują na 3 miesiące to każdy z Twojego otoczenia się dowie. I niezależnie od oczyszczenia z zarzutów pozostaniesz do końca życia "tym zawiniętym przez
@sildenafil: Czyli podsumujmy teoretyczną sytuacją:

Załóżmy że masz małą córkę. Pewnego dnia widzisz na własne oczy, jak twój sąsiad ją gwałci. Zgłaszasz wydarzenie na policję. Inni dowiadują się o oskarżeniu, przez co sąsiad zostaje wyrzucony z pracy, żona i przyjaciele go opuszczają, a jego samochód zostaje spalony. Sąd jednak nie znajduje żadnych dowodów na gwałt i sąsiad zostaje uniewinniony.

Czy według ciebie oznaczałoby to że sąsiad nigdy nie zgwałcił twojej córki?
Równie dobrze ja Cię mogę oskarżyć o kradzież, Ty zostaniesz uniewinniony i czy to będzie oznaczało, że jesteś śmierdzącym złodziejem, na którego zabrakło mi dowodów? Czy może ja sobie zmyśliłem kradzież?


@sildenafil: jeśli coś ukradł to tak, będzie złodziejem, co w tym dziwnego?

Przecież uniewinnienie nie oznacza niewinności, tylko fakt, że nie było dowodów wystarczających do skazania. A brak takich dowodów nie jest dowodem samym w sobie na to, że winy
Życzę wam, abyście zostali fałszywie oskarżeni o gwałt publicznie. Tak, abyście stracili pracę, aby wyrzucili was z uczelni i aby sąsiedzi oblewali wam samochód i drzwi od mieszkania czerwoną farbą.


@sildenafil: Nie życzę Ci, żebyś był ofiarą przestępstwa, a przez słabe dowody był wsadzony do pierdla, bo śmiałeś zgłosić przestępstwo xD Logika wykopków nie zawodzi.
@skitarii:

Przecież uniewinnienie nie oznacza niewinności, tylko fakt, że nie było dowodów wystarczających do skazania. A brak takich dowodów nie jest dowodem samym w sobie na to, że winy nie było.

W ten sposób każdy może być winny. Serio chcesz po uniewinniającym wyroku dalej nie móc odzyskać tego, co straciłeś w wyniku procesu?
@XpedobearX:

Nie życzę Ci, żebyś był ofiarą przestępstwa, a przez słabe dowody był wsadzony do pierdla, bo śmiałeś zgłosić przestępstwo xD

Nie musisz mi tego życzyć bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie popieram krzywdzenia niewinnych ludzi. A osoba uniewinniona z zarzutu gwałtu, która już po uniewinnieniu dalej jest z tego powodu szykanowana to właśnie efekt niekarania za fałszywe oskarżenie
W ten sposób każdy może być winny. Serio chcesz po uniewinniającym wyroku dalej nie móc odzyskać tego, co straciłeś w wyniku procesu?


@sildenafil: przecież każdy może po uniewinniającym wyroku złożyć sprawę o zniesławienie, czy składanie fakszywych zeznań.

Skoro oskarżony o gwałt nie jest automatycznie skazywany bez dowodów na winę, to czemu automatycznie skazany bez dowodów na winę ma być oskarżyciel?

Uniewinnienie, to nie jest udowodnienie niewinności, tylko wykazanie, że nie ma
@Jakly:

Czy według ciebie oznaczałoby to że sąsiad nigdy nie zgwałcił twojej córki?

No zgwałcił i został uniewinniony z tego powodu. Co mam w tej sprawie zrobić? Stalkować go i wybijać szyby w samochodzie? A co, jeżeli sąd miał rację i on naprawdę nie zgwałcił, a tylko mi się wydawało? Bierzesz pod uwagę taką opcję?
Niewinności nie trzeba udowadniać. Każdy jest niewinny jeżeli nie zostanie skazany.


@sildenafil: no i dlatego niewinność przed sądem nie jest żadnym dowodem winy fałszywych oskarżeń ze strony oskarżyciela, bo dowody trzeba udowadniać.
Nie musisz mi tego życzyć bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie popieram krzywdzenia niewinnych ludzi.


@sildenafil: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałeś we wpisie tylko o uniewinnieniu oskarżonego. Ktoś może być też uniewinniony z powodu słabych dowodów, #!$%@? procesu. I co teraz? Będziesz się cieszył, że ci którzy zrobili Ci krzywdę chodzą wolno?

A osoba uniewinniona z zarzutu gwałtu, która już po uniewinnieniu dalej jest z tego powodu szykanowana to właśnie
No zgwałcił i został uniewinniony z tego powodu. Co mam w tej sprawie zrobić? Stalkować go i wybijać szyby w samochodzie? A co, jeżeli sąd miał rację i on naprawdę nie zgwałcił, a tylko mi się wydawało? Bierzesz pod uwagę taką opcję?


@sildenafil: jesteś psychiczny xD chory z nienawiści do kobiet