Wpis z mikrobloga

@VoiDancer: wrócisz raz dwa, głowa do góry

@Kyriakos: nie było tego wcześniej, myślę że to kwestia chęci naprawy "miękkich kolan", co okazało się problemem w pierwszym przerobionym bloku. No i faktycznie wyprost wyszedł za duży. Czy to przyczyna to nie wiem, stawiam, że jeżeli coś to raczej problem powstał przy zgięciu.
@VoiDancer: Pewnie zapowiadał się ciekawy dzień/trening, a tu tak się #!$%@?ło ( ͡° ʖ̯ ͡°) kuwa jak patrzę na te filmiki czy inne raporty z kontuzji mniejszych czy większych to serio myślę, że powinienem się zgłosić do jakiegoś trenera żeby czasem się nie połamać ()

Wracaj do zdrowia!
@michu13: akurat tu czasem żaden trener nie pomoże; jak widzę po klientach to często kontuzja to jakieś albo odwodnienie, niedojedzenie, nie dospanie, złe ocenienie bolesności, albo ze typ dzień wcześniej znosił wersalkę po schodach, zmiana sprzętu lub inne cudo i przeliczenie się z dyspozycją danego dnia.
@VoiDancer: co poszło? Jak dla mnie trochę biodro oddalone od sztangi i ciągniesz bardziej tak jak w klasycznym ciągu.
No i jak człowiek łapie kontuzje, to wiadomo jedno - za mało kalorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: jak najbardziej, w przypadku OPa możliwe, że tak było. Jeśli chodzi o mnie, to miałem na myśli przede wszystkim dopracowanie techniki, bo może być sytuacja że nieświadomie powielam błędy, które z czasem mogą "zaowocować" w jakieś problemy
@Saprofit: no była dobra biba na weekendzie, więc pewnie sobie pomogłem. Generalnie wiem że mam problem z tym jak ciągnę+miękkie kolana i w tym bloku miałem nad tym pracować... Ale to była pierwsza robocza seria xD
Co poszlo jeszcze nie wiem, oby tylko dyskopatia, ale jest realna możliwość że to przepuklina.
@bdm_bq: luz, rozumiem. Mnie zawsze boli jak patrzę na takie przesadne przeginanie, a co najgorsze, często sędziowie wymagają takich wygibasów na zawodach, bo inaczej nie widzą lockoutów. Zdecydowanie jestem zwolennikiem bardziej delikatnego kończenia boju, tak jak Wierzbicki.
Co poszlo jeszcze nie wiem, oby tylko dyskopatia, ale jest realna możliwość że to przepuklina


@VoiDancer: zupełnie jakby to była nagła przepuklina z uciskiem na nerw kulszowy. Chyba dyskopatia nie dała by takiego strzału w nerw...