Wpis z mikrobloga

Miejski ProTip, porada, lifehack: masz pieseła, z którym bez względu na deszcz i błoto i tak wychodzisz na spacery, inni opiekunowie psów nie zawsze po piesku sprzątają w parku, a nie chcesz wnosić błota na klatkę czy do mieszkania/domu? Rozwiązaniem są kalosze żeglarskie, np. z Decathlonu!

Czym się wyróżniają? Mają płaska podeszwę, prawie jak trampki halówki dzięki czemu nie zbierają błota ani innych podobnych w konsystencji substancji. Łatwo je czyścić a jednocześnie można bez skrępowania wchodzić w największe błoto i kałuże jakie to sobie ukochał piesek.

Wcześniej już miałem kalosze, ale z głębokim bieżnikiem, który zbierał bałagan. W efekcie nie dość, że denerwowałem sąsiadów gdy akurat nie mogłem sprzątnąć zaraz po to jeszcze unikałem problematycznych terenów, które często lubił piesek.

Takie kalosze rozwiązują wszystkie te problemy i kwestie. Polecam. Dla mnie zdecydowanie najlepsze buty jakie kupiłem w ciągu ostatniego roku.

Tagi o psach żeby trafić do grupy odbiorców: #pies #psy #pokazpsa #zwierzeta #buty #kalosze @kaloszer

... i #szczecin bo tutaj rozgrywa się akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz s.....i - Miejski ProTip, porada, lifehack: masz pieseła, z którym bez względu na des...
źródło: comment_1673535343XQho1pDGrJOpoT5RP0mDOM.jpg
  • 6