Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: śmieszna analogia, ale zupełnie nie pasuje. Jak kobieta miałaby zapłodnić kobietę? Jak nazie to można co najwyżej wyhodować klona jednej kobiety w łonie drugiej.
@#!$%@?: teraz to sie prawactwo nie pozbiera,zaorane do konca xD jak ktos sie czuje śmigłowcem,a pani czuje sie taboretem i maja razem dziecko to oczywiście jest dowodem na to zeby lepiej nie latac Apachem do Ikei,bo smiglowiec wroci z brzuchem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Jak kobieta miałaby zapłodnić kobietę?


@true-true: @#!$%@?: W sumie to tak:

Chińska Akademia Nauk podaje, że naukowcy wykorzystali komórki macierzyste z jednej samicy i wszczepili je w jajeczko drugiej. Urodzone potomstwo było zdrowe, co też jest przełomem, bo wedle opisu badań, z początku rodziły się zdeformowane i chore młode. 

– Badacze użyli modyfikacji genów by zmienić ich ekspresję w kwestiach rodzicielstwa ssaków. Robiąc to mogli sztucznie pokonać niekompatybilność rodziców tej samej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
można nawet produkować ludzi i umieszczać ich w sztucznych macicach?


@#!$%@?: Ludzi w sztucznych macicach jeszcze nie, ale prace trwają. Te dwie matki to też na razie myszy, ale w przyszłości pewnie i ludzie. Sam koncept działa.
@R187: #!$%@? wie co tam Chińczycy mają. Dla nich te sztuczne macice to konieczność, bo za 30 lat demografia sama ich zabije.
Polityka jednego dziecka w kraju w którym zabijało się dziewczynki tylko dlatego, że nie były chłopcem a dziewczyna musiała wnosić posąg do małżeństwa odbija się teraz partii czkawka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187:

Urodzone potomstwo było zdrowe, co też jest przełomem, bo wedle opisu badań, z początku rodziły się zdeformowane i chore młode. 

Badacze użyli modyfikacji genów by zmienić ich ekspresję w kwestiach rodzicielstwa ssaków. Robiąc to mogli sztucznie pokonać niekompatybilność rodziców tej samej płci


można nawet produkować ludzi i umieszczać ich w sztucznych macicach
Pobierz A.....n - @R187: 
Urodzone potomstwo było zdrowe, co też jest przełomem, bo wedle opi...
źródło: comment_1673527086URHQGUuWPnA94AsbZ4syYb.jpg