Wpis z mikrobloga

@Eskim0s: bedzie możliwe jak najbardziej. Tak naprawdę to już tak jest. Mógłbym też się założyć, że w tajnych labolatoriach juz jakiś czas się to robi i nagle się to wyda jak przy klonowaniu małpek czy zmianie genów u płodów za pomocą CRISP Cas-9. Zresztą kobiety już od 2019 mają łatwiej: " Dwie kobiety podzieliły się ciążą, dzięki czemu obie zostały biologicznymi matkami. Do zapłodnienia doszło w ciele Donny Francis-Smith, a zarodek
  • Odpowiedz
śmieszna analogia, ale zupełnie nie pasuje.


@true-true: Śmieszne to jest odwoływanie się do natury i myślenie, że to merytoryczny argument. Jeśli jesteś innego zdania to ściągaj ubrania i wracaj na drzewo.

* Twitt nic nie mówi o zapładnianiu, tylko posiadaniu dziecka przez parę homoseksualną - co już jest możliwe. Czytanie ze zrozumieniem: 0/10 pkt. Już napisałem do CKE, aby cofnęli ci maturę.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: analogia zupełnie nie na miejscu. Nie wiemy do końca jak na psychikę dziecka wpływa wychowanie przez pary jednopłciowe (bo mało wiemy na temat ludzkiej psychiki). Rozmowy z ludzmi przez internet wydają się mieć dużo mniejszy wpływ na ludzkie życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: 10 lat? Przecież już mam reklamy matrixa na yt. Nie potrzeba nawet ludzi do tego.


@NoNameeDD: Idę o zakład że to jeden z tych magicznych startupów, które obiecują gruszki na wierzbie tylko po to żeby wyciągnąć kasę od inwestorów i się ulotnić. I tak też będzie tym razem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

Miałem na myśli komunikowanie się na odległość ( ͡º ͜ʖ͡º) Dyskusja o sex vs gender już mnie nudzi. Dwie biologiczne kobiety nie mogą mieć dziecka, za to dwie osoby pełniące społeczną rolę kobiety już tak.
  • Odpowiedz