Wpis z mikrobloga

@Wojciech_Skupien: ale stalowy szok też w #!$%@? leci. Ten patryk cyferki ma racje w większości. Nowy rok, stalowy wyczuł kasę i się pokazał aby zareklamować swoją książkę. Zgrywał kozaka na filmikach, wszystko wiedział, a potem na tym materiale mówił, że on musiał korzystać z pomocy specjalisty, bo sie nie zna xD no i ta sesja. Odpowiednie światło, na pompie + przygotowany. Gość w rzeczywistości wygląda x razy gorzej.

Dobrze, że pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wfm125m:

Przecież on tego typu akcje #!$%@?ł nie raz zupełnie na poważnie i serio ma taki styl pisania i mówienia xD No chyba, że chcesz powiedzieć, że typ tak naprawdę ma 200iq, a to co tworzy w internecie to w pełni wykreowana postać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojciech_Skupien: Ja nie mogę uwierzyć że ktoś może oglądać nadal tego śmiecia i mu wierzyc na słowo (mówię o Patryku2703). Ten typ to krętacz, oszust i zjeb, stworzył sobie świat na YT w którym jest królem życia, ma pieniądze, ciągły seks a jest zwykłym głupim polaczkiem z Anglii. Oglądałem trochę jego materiał i widać że to idiotą - czepia się stalowego o to że wygląda #!$%@? jako natural (i że jego
Odpowiednie światło, na pompie + przygotowany. Gość w rzeczywistości wygląda x razy gorzej.

Dobrze, że pod koniec chociaż mówi, że to co widzimy to jest efekt pompy, światła i wysuszenia.


@technojezus: Przecież każdy tak robi do sesji i materiałów wideo xD
@Mastah1: podbijamy Twoje zdanie, dawno temu zbanował mnie jak jeszcze ćwiczyłem na siłowni i śmiałem mu wytknąć jego, kolokwialnie mówiąc, #!$%@?. Zbanował mnie na grupie i tyle było z konstruktywnej krytyki i polemiki, teraz pluję na niego po całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nabrzmialeczeresnie: Za czasow bocianlogic na fb jechano z tym smieciem rowno. Ja sie z patologia typu Piotr Strzala nie utozsamiam ale fakt faktem odkrywali jego hipokryzje.
Karaluchy potrafia przetrwac podobno wybuch bomby jadrowej i ten smiec jest tego idealnym przykladem.